1627142465 nasa ufo briefing dod resize md - ناسا یک جلسه توجیهی درباره بشقاب پرنده ها با پنتاگون داشت، هیچ کس نمی داند چرا
زمان مطالعه: 3 دقیقه

چندین آژانس دولت ایالات متحده در حال بحث در مورد بشقاب پرنده ها هستند.

وزارت دفاع ایالات متحده در اوت سال 2020 گروه ویژه UAP (UAPTF) را تأسیس کرد و برای “بهبود درک و شناخت بیشتر از ماهیت و ریشه های [پدیده های هوایی ناشناخته]” به آنها ماموریت داده است. طبق سند به دست آمده از قانون آزادی اطلاعات (FOIA) که در ابتدا توسط The Black Vault گزارش شد ، این سازمان با ناسا جلسه توجیهی برگزار کرد تا در مورد یک بشقاب پرنده در یک مکان امن بحث کند.

به عبارت دیگر ، از ناسا خواسته شد که در یک نشست مجازی بسیار امن علاوه بر ابزارهای زمینی و فضایی خود برای مشاهده ادعاهای مشاهده شده با سازمان جدید وزارت دفاع ، درباره UFO ها نیز بحث کند. و هیچ کس نمی داند چرا.

یک سازمان دولتی جدید ناسا را جهت تحقیق در مورد بشقاب پرنده ها معرفی کرد


سوزان گوف ، سخنگوی پنتاگون ، به The Black Vault گفت:
“در طول کار خود ، UAPTF با سازمان های سراسر وزارت دفاع ، جامعه اطلاعاتی و دولت ایالات متحده ارتباط برقرار کرده است.” “به دلایل امنیتی ، ما جزئیات مشارکت سازمانهای خاص در کار UAPTF و همچنین مناطقی را که به عنوان بخشی از تحقیقات UAPTF با هر سازمان بحث شده است ، شرح نخواهیم داد.”

 گاف پس از همکاری با ناسا برای نوشتن یک پاسخ جامع ، این اظهارات را بیان کرد. تمام گفته های گاف هم برای UAPTF و هم برای ناسا تایید شده است.

آمریکا عملیات خود بر روی ایستگاه بین المللی فضایی را تا سال 2030 تمدید کرد
> > >

این امر به دنبال و در واکنش به یک کنفرانس مطبوعاتی در 2 ژوئن رخ داد که در آن بیل نلسون ، مدیر ناسا و توماس زوربوچن ، مدیر دستیار علوم ناسا در مورد بشقاب پرنده ها صحبت کردند. پرونده FOIA (21-HQ-F-00507) درخواست نامه های الکترونیکی ارسال شده یا دریافت شده توسط Zurbuchen را داشت و انبوهی از سوابق را نشان می داد که شامل توضیحات ویژه ای بود که مردم هنوز نباید درباره آنها چیزی بدانند: بازگشت به 13 سپتامبر سال گذشته ، مایك گلد ، سرپرست معاونت اداری دفتر روابط بین الملل ، یك ایمیل “به روز رسانی هفتگی” را به آدرسهای مختلف از جمله Zurbuchen و مدیر ناسا Jim Bridenstine و غیره ارسال كرد. و به روزرسانی در مورد جلسه توجیهی آینده “بنا به درخواست UAPTF” صحبت می کرد.

کلیه شرکت کنندگان در یک کنفرانس ویدیویی “ایمن” در این سند ذکر شده اند ، از جمله مدیر برنامه ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) جوئل مونتالبانو ، مدیر سابق دستیار امور قانونگذاری سوزان گیلن ، مدیر بخش کنترل صادرات و رابط بین امور اداری و مارگارت کیفر و گلد. قبل از اینکه او در ناسا کار کند ، گلد از سال 2003 تا آوریل 2016 توسط Aerospace Bigelow Aerospace استخدام شده بود. این گزارش باعث می شود که وقتی مطالعات Bigelow Aerospace Advanced Space (BAASS) ، یکی از شرکت های تابعه کارفرمای او ، تحقیقاتی را در مورد مشاهدات بشقاب پرنده برای اطلاعات دفاعی انجام داد آژانس (DIA) آن برنامه ، برنامه کاربردی پیشرفته سیستمهای سلاح هوافضا (AAWSAP) نام داشت.

ایستگاه فضایی جف بزوس یک قدم نزدیک تر به واقعیت
> > >
مشاهدات UFO تأیید شده می تواند علوم انسانی را متحول کند
بله ، اختصارات زیادی وجود دارد. اگر می خواهید بگویید این سکوت دولت ها عمدی است ، ما این احتمال را تأیید یا رد نمی کنیم. Gough در گزارش The Black Vault گفت: “لیست سازمان های موجود در گزارش UAP به كنگره ، كسانی بودند كه اطلاعات خاصی را در تهیه گزارش ارائه دادند.” “این یک لیست جامع از تمام سازمانهایی نبود که UAPTF در طول کار خود با آنها تماس گرفته است” ، و حاکی از آن است که ممکن است احزاب دیگری مانند ناسا نیز حضور داشته باشند ، همانطور که ایمیل نشان می دهد. اما این سوال همچنان باقی است که چرا سازمان نوپا مایل بود ناسا را برای تحقیق و تفحص در مورد بشقاب پرنده ها معرفی کند؟

UAPTF ممکن است برای ارزیابی سودمندی سیستم های رصدی زمین برای تحقیقات مداوم از بشقاب پرنده های گزارش شده در جو ، به داده های سیستم های موجود ISS دسترسی داشته باشد. پنتاگون این موضوع را تأیید نمی کند ، اما آن را نیز انکار نمی کند: “لازم به ذکر است، سازمان ملی هوانوردی و فضایی سازمانی با مسئولیت های علمی گسترده از جمله تحقیقات جوی و غیره است.” بیانیه Gough گفت. “چنین اطلاعاتی برای درک کامل محیطی که هوابرد نیروی دریایی در آن کار می کنند و شرایطی که ممکن است در هنگام مشاهده خاصی وجود داشته باشد ، حیاتی است.” علاوه بر کمک به ارزیابی بشقاب پرنده های جوی ، که سالها در فیلم های شبکه های اجتماعی مشاهده می شود ، این سازمان می تواند ، حداقل از نظر فرضی ، همچنین به مشاهدات ادعایی بشقاب پرنده های گرفته شده توسط دوربین های مجهز به ISS علاقه مند شود.

فن‌آوری‌های جدید شکار سیاره: مأموریت تاج‌نگار رومی ناسا می‌تواند اولین تصویر از دنیایی شبیه مشتری بگیرد
> > >

در پاسخ به بخش سوالات متداول آنلاین ناسا آمده است: “از طریق ماهواره های رصد کننده زمین ما ، ناسا اطلاعات گسترده ای را در مورد جو زمین جمع آوری می کند ، که اغلب با همکاری سایر آژانس های فضایی جهان انجام می شود.” “در حالی که این داده ها به طور خاص برای شناسایی UAP یا تکنیگنویسی های بیگانه (sic) جمع آوری نشده اند ، در دسترس عموم است و هر کسی ممکن است از آنها برای جستجوی جو استفاده کند. اگرچه ناسا هنوز به طور فعال UAP را جستجو نمی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *