1613565221 samsung pay crypto wallet - پشتیبانی سامسونگ پی از پرداخت بیت کوین، اتریوم و سایر رمز ارزها
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
سامسونگ پی، سرویس پرداخت سامسونگ هم به جمع شرکت هایی می پیوندد که از رمزارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و استیبل‌ کوین‌ها پشتیبانی می کنند. این قابلیت با کمک  بیت‌پی  (BitPay) بزرگترین ارائه دهنده خدمات پرداخت کریپتو کارنسی ها، ایجاد خواهد شد.
به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، طی چند ماه اخیر رمزارز ها مورد توجه بسیاری از شرکت ها قرار گرفته‌اند. چند روز قبل امکان استفاده از بیت کوین در Apple Pay اضافه شد و اکنون سامسونگ نیز قصد دارد از رمزارزها در پرداخت‌های Samsung Pay پشتیبانی کند. که کاربران سامسونگ پی می‌توانند از بیت کوین، اتریوم و هر ارز دیجیتالی که سامسونگ تصمیم بگیرد که از آنها پشتیبانی کند، برای خرید‌های اینترنتی یا حتی فیزیکی استفاده کنند. در واقع کاربران می‌توانند کارت‌های اعتباری BitPay خود را با ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و استیبل کوین‌هایی همچون «USDC»، «GUSD»، «پکس» و «BUSD» شارژ کنند.
بیت پی نه تنها از Bitcoin پشتیبانی می‌کند، بلکه به یوزرهایش امکان استفاده از رمزارزهای دیگری مانند اتریوم و بیت کوین کش را نیز می‌دهد. به نظر می‌رسد Google نیز به زودی روشی شبیه Apple و Samsung را پیش خواهد گرفت و با کمک بیت پی از رمزارزها پشتیبانی می‌کند.
با سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری تسلا در بیت کوین، ارزش این کریپتوکارنسی در مدت کوتاهی به شدت افزایشی شد. با روی آوردن شرکت‌هایی همچون اپل، سامسونگ و گوگل به دنیای رمزارزها خصوصا بیت کوین، انتظار می‌رود ارزش پول های دیجیتال افزایش چشمگیری پیدا کند.
روز گذشته برای نخستین بار در طول تاریخ بیت کوین، ارزش این رمزارز از مرز ۵۰ هزار دلار گذشت و بالاترین رکورد قیمتی خود را ثبت کرد. اضافه شدن چنین امکاناتی به اپل پی و سامسونگ پی، این شرکت‌ها می‌توانند از مقدار تقاضای مشتریان خود نسبت به استفاده از رمزارز ها مطلع شوند. به نظر می‌رسد شرکت‌های دیگر نیز مسیر مشابه غول‌های بزرگ فناوری را طی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *