• 10 خرداد 1403
1616424633 samsung new displays 1 1280x720 1 - مانیتور های جدید سامسونگ با ابعاد تصویر بالا برای عرضه در سال 2021 معرفی شدند
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامسونگ از سری مانیتور های سال 2021 خود پرده برداری کرد. سامسونگ با عرضه این مانیتور ها وعده کیفیت فوق العاده، طراحی ارگونومیک و امکانات بهینه شده به کاربران می دهد.
به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، این مانیتور ها شامل 12 مدل در سه سری مخلتف می شود که در بین آنها نام مدل های S8, S7 و S6 دیده می شود. تمامی این مدل ها از یک میلیون رنگ با تکنولوژی HDR 10 پشنیبانی می کنند. تمام این مانیتور ها نیز دارای زاویه دید 178 درجه برای مشاهده بهتر از زوایای مختلف هستند.
این سری مانیتور ها از تکنولوژی های متعددی بهره می برند، به طور مثال تکنولوژی Intelligent Eye Care برای محافظت از چشم کاربر، تکنولوژی Adaptive Picture Eyecare برای بهینه سازی کیفیت تصویر با توجه به محیط و با تنظیم میزان کنتراست و دمای رنگ ها، تکنولوژی eye-saver mode برای کاهش میزان نورآبی ساطع شده از مانیتو، و تکنولوژی Flickr Free برای جلوگیری از چشمک زدن تصاویر. همانطور که میبینید بیشتر این تکنولوژی ها برای کاهش میزان خستگی چشم کاربر و خسارت به دید تعبیه شده اند. البته این لیست تنها تکنولوژی های به کار رفته در این سری مانیتور نیستند و سامسونگ در بخش های دیگر نیز از فناوری های متعددی برای طراحی این سری مانیتور ها استفاده کرده است، که در ادامه از برخی آنها نام خواهیم برد.
1616424694 photo samsung launches new high resolution 2021 monitor lineup 3 1200x800 1 - مانیتور های جدید سامسونگ با ابعاد تصویر بالا برای عرضه در سال 2021 معرفی شدند
به نظر میرسد که مدل S8  پرچم دار این سری مانیتور ها باشد. این مدل در دو سایز 27 اینچ و 32 اینچ موجود خواهد بود، و از 99% رنگ های sRGB پشتیبانی خواهد کرد. این مدل همچنین دارای درگاه USB-C با قابلیت ارسال داده با سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه است، که امکان شارژ دستگاه های دیگر توسط این مانیتور را میسر می کند. در کنار این مدل، مدل S7 با ابعاد تصویر QHD در دو سایز27 و 32 اینچ موجود خواهد بود.S6 نیز مدل میان قیمت و عامه پسندتر این سری مانیتورها می باشد. این مدل در نیز دارای ابعاد تصویر QHD و در مدل های 24، 27، 32 و 34 اینچی موجود خواهد بود. یکی از مانیتور هایی که در این بین مورد توجه ما قرار گرفت، مدل فوق-عریض S65UA با سایز 34 اینچ بود. این مانیتور که بی شک مورد توجه گیمر ها قرار گرفت، از سری مانیتور های خمیده سامسونگ است که این روز ها تعداد آنها نیز بسیار محدود است.
تمام این مانیتور ها از تکنولوژی Eco-Saving برای کاهش میزان مصرف مانیتور ها، تکنولوژی های تصویر در تصویر و تصویر در کنار تصویر، و همچنین Daisy Chain برای استفاده چندین مانیتور در کنار هم بهره میبرند. هنوز تاریخ عرضه و قیمت این مانیتور ها اعلام نشده است، ولی به زودی سامسونگ این اطلاعات را منتشر خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *