ghostwire tokyo art - تریلر جدید Ghostwire Tokyo ظاهر جدیدی از گیم پلی ارائه می دهد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تریلر جدید Ghostwire Tokyo به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است که نگاهی دیگر به بازی آینده توسط Tango Gameworks ارائه می دهد.

تریلر جدید که در آخرین State of Play نمایش داده شده است، برخی از شخصیت‌های بازی و بسیاری از قدرت‌هایی که شخصیت اصلی آکیتو می‌تواند از آن‌ها استفاده کند را به نمایش می‌گذارد.

Ghostwire Tokyo در 25 مارس برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی عرضه می شود.

توکیو توسط نیروهای ماوراء طبیعی مرگبار تحت تسخیر خطرناک است که باعث می‌شود جمعیت توکیو در یک لحظه ناپدید شوند. در جستجوی انتقام با یک موجودیت طیفی قدرتمند متحد شوید و در Ghostwire: Tokyo به زرادخانه قدرتمندی از توانایی‌ها دست پیدا کنید تا حقیقت تاریکی را که در پشت ناپدید شدن قرار مردم دارد، کشف کنید.

WCCFghostwiretokyo6 - تریلر جدید Ghostwire Tokyo ظاهر جدیدی از گیم پلی ارائه می دهد
یکی از دشمنان در تریلر جدید Ghostwire Tokyo

یک توکیوی تسخیر شده زیبا

کاوش یک چشم انداز منحصر به فرد از توکیو که توسط یک حضور فراطبیعی پیچیده شده است. از منظر شهری فوق مدرن گرفته تا معابد سنتی و کوچه‌های باریک، شهر بسیار زیبای پر از یوکای (ارواح انتقام جوی که در خیابان‌ها پرسه می‌زنند.) را کشف کنید.

مکان‌های دیدنی نمادینی مانند تقاطع شیبویا و برج توکیو را کشف کنید که به طرز خیره‌کننده‌ای با جزئیات باورنکردنی رندر شده‌اند و برای استفاده از فناوری نسل بعدی ساخته شده‌اند. زمان ناپدید شدن جمعیت شهر را تجربه کنید و در تلاش برای نجات خانواده خود به دنیای اموات سورئال سفر کنید.

این تریلر از Ghostwire Tokyo با DLSS در NVIDIA RTX 3090 یک توکیو فوق واقعی را نمایش می دهد
> > >

توانایی های عنصری ویرانگر

ترکیبی از قدرت های عنصری قابل ارتقا و مهارت های شکار ارواح را برای مبارزه با تهدید ماوراء طبیعی به کار بگیرید. از توانایی‌های اثیری خود برای صعود به بالای خط افق توکیو و اوج گرفتن در خیابان‌ها برای کشف ماموریت‌های جدید یا حتی به سختی انداختن دشمنان خود استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *