1627294104 lg tone free fp8 pearl white 01 1440x720 - هدفون های بی سیم جدید LG سری TONE با قابلیت های منحصر بفردی معرفی شدند
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت ال جی ممکن است که بازار تولید گوشی های همراه را ترک کرده باشد، اما این موضوع به این معنی نیست که صحنه بازار موبایل را کنار خواهد گذاشت. این کمپانی همچنان در حال تولید لوازم جانبی برای گوشی های همراه به  خصوص لوازم جانبی صوتی است.

LG  این روز ها در حال توسعه برند هدفون های توگوشی خود با نام TONE است. محصولات این برند معمولا دارای قابلیت های منحصر به فردی است که افراد مشکل پسند را به سمت خود جذب می کند.جدید ترین محصولات این خط تولید، هدفون های بی سیم TONE Free FP9 و TONE Free FP8 می باشند که دارای قابلیت های جالبی هستند که در هدفون های بی سیم مشابه دیده نمی شود.

1627293858 lg tone free  - هدفون های بی سیم جدید LG سری TONE با قابلیت های منحصر بفردی معرفی شدند

این هدفون ها دارای صدای فراگیر هستند که معمولا در هدفون های داخل گوشی دیده نمی شود، از طرفی دارای تکنولوژی فعال نویز کنسلینگ نیز هستند که با استفاده از 3 میکروفن در گوشی هدفون میسر می شود. این قابلیت های اشاره شده نسبتا استاندارد هستند، اما موضوعی که این هدفون ها را جذاب می کند قابلیت های منحصر به فرد آن، مثل حالت زمزمه (Whispering Mode) است. این حالت برای افرادی طراحی شده که قصد دارند با استفاده از این هدفون ها در فضای عمومی به صورت خصوصی با تلفن صحبت کنند. در این حالت یکی از گوشی های هدفون تبدیل به میکروفن می شود تا کاربر بتواند با صدای آهسته به گفتگو بپردازد و کیفیت صدا کاهش نداشته باشد.

یکی دیگر از قابلیت های جذاب که متاسفانه فقط در مدل TONE Free FP9 وجود دارد، قابلیت Plug & Wireless می باشد که به وسیله آن هر دستگاهی را میتوان به هدفون ها متصل کرد، حتی دستگاه هایی که قابلیت بلوتوث ندارند. برای استفاده از این دستگاه ها، یک کابل USB-C به AUX در نظر گرفته شده است، که با اتصال دستگاه به کیف شارژ هدفون ها، این کیف همانند یک داتگل وایرلس برای دستگاه عمل می کند. این قابلیت به خصوص توجه دارندگان کنسول نییتندو سوئیچ را به خود جلب کرده است، چرا که نداشتن قابلیت صدای بلوتوث یکی از بزرگترین کمبود های این کنسول تلقی می شود.

لاجیتک G FITS هدفون بی سیمی که قالب گوش شما را به خود میگیرد
> > >

1627294193 lg tone free fp9 pearl white - هدفون های بی سیم جدید LG سری TONE با قابلیت های منحصر بفردی معرفی شدند

قاب های هدفون های FP9 و FP8  همچنین دارای تکنولوژی جذاب UVnano شرکت ال جی هستند، که هدفون ها را در حال شارژ ضد عفونی نیز می کنند. نکته عجیب اینکه هدفون های TONE Free FP9  دارای قابلیت شارژ بی سیم نمی باشد و قاب آن فقط زمانی هدفون ها را ضد عفونی می کند که هدفون ها در حال شارژ باشند.

هدفون های LG TONE Free FP9 و  TONE Free FP8طی ماه جاری در برخی بازار ها عرضه خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *