1617616571 2021 04 05 14 25 13 lg v40 thinq review 4 thumb1200 4 3 webp paint 1193x720 - LG موبایل به طور رسمی متوقف می شود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از ماه ها شایعات و رد کردن اخبار توسط LG، این کمپانی کره ای روز دوشنبه، به طور رسمی خبری از متوقف شدن خط تولید گوشی های همراه کمپانی منتشر کرد.

با اینکه گوشی های هوشمند ال جی نتوانست به مقام برخی از رقیبانش در بازار برسد، اما دردوره کاری خود موفق شد، نقات عطف منحصر به فردی را رقم بزند. ال جی اولین کمپانی بود که افتخار کار نزدیک با گوگل را برای تولید گوشی های نکسوس داشت. کاری که هیچ یک از دیگر برند های گوشی های همراه موفق به انجام آن نشدند. از طرفی این کمپانی در همکاری با HTC که خود نیز در حال تقلا در بازار است، اقدام به طراحی اول سری گوشی های گوگل پیکسل کردند.

متاسفانه حضور گوشی های ال جی مدتی است که در بازار کمرنگ شده است و این کمپانی در بازار موبایل در حال دست و پا زدن بود. به استثتای مدت کوتاهی که گوشی های ال جی در بازارخودی نشان دادند، این کمپانی نتوانست مدت زیادی، حضور قدرتمندی داشته باشد، تا اینکه امروز، تیم هیئت مدیره ال جی به طور رسمی اعلام کرد، که بخش گوشی های هوشمند ای جی به طور کلی منحل خواهد شد. این بدین معنی است که گوشی های LG Rainbow و گوشی های رول شونده ال جی، معروف به LG Rollable دیگر تولید نخواهند شد. البته این موضوع به طور دقیق تایید نشده است و ممکن است ال جی تصمیماتی برای خداحافظی با دنیای گوشی های همراه داشته باشد. در هر صورت موبایل ال جی در بازار طرفداران خاص خود را دارد، که هیچ وقت از محصولات این کمپانی دست نکشیدند.

اجرای بازی های کرایسیس و هیتمن بر روی گوشی وان پلاس با ویندوز 11
> > >

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، کسب و کار موبایل ال جی تا اواخر ماه ژولای سال جاری متوقف خواهد شد، اما این کمپانی اعلام کرد که فروش برخی مدل های قبلی ادامه پیدا خواهد کرد. از طرفی به کابران وعده داده که پشتیبانی نرم افزاری از گوشی های هوشمند طی برنامه های اعلام شده ادامه پیدا خواهد کرد. البته برخی با توجه به سابقه ال جی در بخش نرم افزاری، بر این موضوع شکاک هستند.

ال جی همچنین اعلام کرده که فعالیت های این بخش از کمپانی به دیگر بخش های ال جی متمرکز خواهند شد. فعالیت هایی مانند لوازم خانگی هوشمند، لازم و وسایل جانبی خودرو های الکتریکی و دیگر فعالیت های B2B. با این حال امروز، روز غمگینی برای صنعت گوشی های هوشمند است. یکی از بزرگترین نام های صنعت تکنولوژی از دور مسابقه خارج می شود و بی شک برای طرفداران بسیاری، جای خالی آن در بازار احساس خواهد شد. البته نباید فراموش کرد که شروع دوباره فعالیت های گوشی های هوشمند ال جی با نامی جدید و و تحت یک برند جدید نمیتواند دور از ذهن باشد. بخصوص که ال جی درباره برنامه های آینده خود دراین باره صحبتی نکرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *