1627916981 youtube premium lite goes back to basics for one big advantage 1 1280x720 1 - سرویس جدید Premium Lite یوتیوب در مرحله آزمایش قرار گرفت
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

همانطور که شاید اطلاع داشته باشید سرویس پرمیوم یوتیوب مدت هاست که راه اندازی شده و با قیمت 11.99 یورو به کاربران امکانات ویژه مناسبی ارائه می دهد. به طور مثال تبلیغات از تمامی صفحات یوتیوب حذف می شود، میتوان ویدئو ها را به طور مستقیم دانلود کرد، پخش یوتیوب را در پس زمینه ادامه داد و یا به موسیقی یوتیوب دسترسی داشت. حال خبر از آن رسیده که یوتیوب در حال نوع جدیدی از این سرویس با نام Premium Lite می باشد که برخی از امکانات پرمیوم را حذف می کند و در عوض قیمت آن را کاهش می دهد.

این موضوع ابتدا توسط یکی از کاربران پرمیوم یوتیوب کشف شد. این شخص اعلام کرد که در حین منحل کردن حق عضویت پرمیوم خوداز یوتیوب پیغامی دریافت کرده است، که ایا علاقه مند از سرویس خود را به جای منحل کردن به Premium Lite تبدیل کند و مبلغ 6.99 یورو به جای  11.99 یورو بپردازد. پس از این موضوع وبسایت The Verge با یوتیوب تماس گرفت و یوتیوب تایید کرد که این موضوع حقیقت دارد و سرویس Premium Lite به طور آزمایشی در برخی کشور ها مانند بلژیک، دانمارک فنلاند نروژ و برخی دیگر کشور های اروپایی راه اندازی شده است. 

با اینکه این سرویس در آمریکا و دیگر جاهای دنیا راه آندازی نشده است اما در حال حاضر یک صفحه به زبان انگلیسی برای Premium Lite راه اندازی شده است.  این سرویس در حال حاضر فقط منجر به حذف تبلیغات در پلتفرم اصلی یوتیوب و همچنین حذف تبلیغات از نرم افزار YouTube Kids می شود و بقیه امکانات پرمیوم از آن حذف شده است.

فروش 407 میلیون دلاری اپلیکشین های گوشی طی تعطیلات کریسمس
> > >

یوتیوب در این باره اعلام کرده است که این کمپانی آماده است تا انواع دیگری از این نوع سرویس ها را بر اساس بازخورد کاربران ارائه دهد. تاریخ دقیقی از عرضه این سرویس در آمریکا و یا دیگر نقاط جهان در دسترس نیست ،اما اگر این مرحله آزمایشی به خوبی پیش برود، زمان زیادی تا عرضه آن باقی نمانده است. یکی از سرویس هایی که ممکن است مورد علاقه کاربران باشد، میتواند امکان پخش ویدئو ها در پس زمینه، حذف تبلیغات و دانلود ویدئو ها، اما بدون دسترسی به YouTube Music باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *