1627996149 lordoftheringsonprime image 1280x720 1 - نام رسمی و تاریخ عرضه سریال ارباب حلقه ها بر روی آمازون پرایم مشخص شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بعد از مدت ها نام رسمی و تاریخ عرضه  سریال جدید ارباب حلقه ها منتشر شد. شایعات زیادی درباره داستان و عنوان این سریال منتشر شده بود، اما آمازون قصد دارد که اثبات کند این سریال در مورد دنیای اصلی کتاب های ارباب حلقه ها می باشد، به همین دلیل عنوان این سریال فقط “ارباب حلقه ها” می باشد و طی سال آینده بر روی شبکه Amazon Prime عرضه خواهد شد.

اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که داستان سریال اتفاقات عصر دوم سرزمین  Middle-earth را به نمایش می کشد. این بدین معنی است که شاهد ماجراهایی هزاران سال قبل از اتفاقات سری فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت ها خواهیم بود، اتفاقاتی که شاید کمتر کسی از آن ها اطلاع داشته باشد، زیرا خواندن درباره آن زمان زیادی را اشغال می کند.

همچنین داستان سریال در همان مکان های مشهور فیلم های اصلی اتفاق می افتد، تپه های مه گرفته، جنگل های الف ها (elf)، پادشاهی Numenor و دیگر کنج های سرزمین Middle-earth. این داستان روایت شخصیت هایی را به نمایش خواهد کشید که قرن ها پس از مرگشان، اثارش در این دنیا باقی خواهد ماند. شخصیت ها و نام هایی که شاید اشاره ای کوتاه به آن ها در فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت ها شده باشد.

1627996134 2021 08 03 17 37 58 lord of the rings on prime release date and new names slashgear opera - نام رسمی و تاریخ عرضه سریال ارباب حلقه ها بر روی آمازون پرایم مشخص شد

با تمام این توصیفات این سریال به طور کل 8 قسمت خواهد داشت و تا به حال فقط نام یک شخصیت به نام Loda رونمایی شده است. در طراحی این سریال از برخی دست اندرکاران فیلم های اصلی نیز دعوت شده است. به طور مثال تصویر ساز و طراح مفهومی سری فیلم های ارباب حلقه ها یعنی John Howe در این سریال نیز همکاری داشته است.

سریال ارباب حلقه ها بر روی شبکه پرایم آمازون روز 22 سپتامبر سال 2022 به طور انحصاری عرضه خواهد شد و برای تماشای آن نیاز به خریداری حق عضویت شبکه Amazon Prime می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *