نام رسمی و تاریخ عرضه سریال ارباب حلقه ها بر روی آمازون پرایم مشخص شد

بعد از مدت ها نام رسمی و تاریخ عرضه  سریال جدید ارباب حلقه ها منتشر شد. شایعات زیادی درباره داستان و عنوان این سریال منتشر شده بود، اما آمازون قصد دارد که اثبات کند این سریال در مورد دنیای اصلی کتاب های ارباب حلقه ها می باشد، به همین دلیل عنوان این سریال فقط “ارباب حلقه ها” می باشد و طی سال آینده بر روی شبکه Amazon Prime عرضه خواهد شد.

اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که داستان سریال اتفاقات عصر دوم سرزمین  Middle-earth را به نمایش می کشد. این بدین معنی است که شاهد ماجراهایی هزاران سال قبل از اتفاقات سری فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت ها خواهیم بود، اتفاقاتی که شاید کمتر کسی از آن ها اطلاع داشته باشد، زیرا خواندن درباره آن زمان زیادی را اشغال می کند.

همچنین داستان سریال در همان مکان های مشهور فیلم های اصلی اتفاق می افتد، تپه های مه گرفته، جنگل های الف ها (elf)، پادشاهی Numenor و دیگر کنج های سرزمین Middle-earth. این داستان روایت شخصیت هایی را به نمایش خواهد کشید که قرن ها پس از مرگشان، اثارش در این دنیا باقی خواهد ماند. شخصیت ها و نام هایی که شاید اشاره ای کوتاه به آن ها در فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت ها شده باشد.

نام رسمی و تاریخ عرضه سریال ارباب حلقه ها بر روی آمازون پرایم مشخص شد

با تمام این توصیفات این سریال به طور کل 8 قسمت خواهد داشت و تا به حال فقط نام یک شخصیت به نام Loda رونمایی شده است. در طراحی این سریال از برخی دست اندرکاران فیلم های اصلی نیز دعوت شده است. به طور مثال تصویر ساز و طراح مفهومی سری فیلم های ارباب حلقه ها یعنی John Howe در این سریال نیز همکاری داشته است.

سریال ارباب حلقه ها بر روی شبکه پرایم آمازون روز 22 سپتامبر سال 2022 به طور انحصاری عرضه خواهد شد و برای تماشای آن نیاز به خریداری حق عضویت شبکه Amazon Prime می باشد.

تصاویر و اطلاعاتی از گوشی Infinix Note 10 منتشر شد
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

هرآنچه درباره گوشی جدید Google Pixel 6 می دانیم + ویدئو با زیرنویس فارسی

خواندن مطلب بعدی ←

پتنت دوربین عجیب و منحصر به فرد Vivo

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *