FGqDsT0VUAEP0PT 1440x720 - تصاویر نسخه پلی استیشن 4 بازی Horizon Forbidden West لیک شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تصاویری از عرضه نسخه کنسول پلی استیشن بازی Horizon Forbidden West در فضای آنلاین لیک شده است.

بازی Horizon Forbidden West که بسیاری در انتظار آن هستند، در تاریخ 18 فوریه برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. اما یک پست در وبسایت Reddit تصاویری از این بازی منتشر کرده است. پس از انتشار این تصاویر حدس و گمان زنی های بسیاری شکل گرفته است که این تصاویر چطور لیک شده اند. آیا تصاویر مربوط به یک نسخه Retail بازی می باشد و یا کنسول پلی استیشن 4 هک شده است؟

3URspIJ - تصاویر نسخه پلی استیشن 4 بازی Horizon Forbidden West لیک شد

ماه گذشته هکر ها موفق به جیل بریک کردن کنسول پلی استیشن 4 شدند که بر روی نسخه های فرم ویر 9 و قبل از آن قابل استفاده است و به گفته توسعه دهندگان این هک، قابل استفاده بر روی کنسول پلی استیشن 5 نیز می باشد، اما این مورد هنوز بررسی کامل نشده است. با این حال با نزدیک شدن عرضه بازی Horizon Forbidden West طرفداران بازی بر روی هر دو کنسول تحت شعاع قرار گرفته اند. برخی تصاویر لیک شده دیگر نیز از شبکه توییتر حذف شده اند و دلیل آن شکایت صاحبان حق امتیاز بازی مطرح شده است. این موضوع بدون شک به واقعی بودن این تصاویر منتشر شده مهر تایید می زند.

E0vlYN2 - تصاویر نسخه پلی استیشن 4 بازی Horizon Forbidden West لیک شد

در نهایت این تصاویر نگاهی به نسخه پلی استیشن 4 این بازی دارد و همانند تصاویری که سونی به طور رسمی از این بازی منتشر کرده است، محسور کننده می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *