• 31 اردیبهشت 1403
1623600953 106896192 1623452524085 gettyimages 1229433792 20090101201103 99 190719 - کارمندان مایکروسافت در هنگام قرنطینه کرونا در دیتاسنتر ها می خوابیدند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
یک مدیر اجرایی روز چهارشنبه گفت، کارمندان مایکروسافت در اوج شیوع ویروس کرونا در مراکز داده شرکت می خوابیدند. در حالی که بسیاری از شرکت های برتر فناوری پس از حضور Covid در ایالات متحده در سال 2020، کارمندان خود را به کار در خانه راهنمایی کردند، برخی از کارمندان بسیار مهم بودند که مجبور بودند در محل کار کنند. این مورد برای تعداد معدودی بود که در مکانهای حاوی سرورهای سرویس های آنلاین مانند Microsoft و همچنین زیرساخت های عمومی-ابری تأمین می شوند و برنامه های مشتریان شخص ثالث را تأمین می کنند.
به گزارش آنکوتک و به نقل از CNBC، کریستن روبی دیملوو، مدیر منابع انسانی، گفت: “من داستان های شگفت انگیزی در مورد افرادی که واقعاً در مراکز داده می خوابند شنیدم.” “در برخی از کشورها قرنطینه شدیدی وجود داشت و بنابراین ما کارمندان خود را برای خوابیدن در مرکز داده انتخاب می کردیم زیرا آنها نگران بودند که نمی توانند در بین راه گیر کنند و نتوانند به خانه خود بروند.”
به طور کلی مراکز داده مکانی نیستند که افراد در آن بخوابند. راهروها به دلیل تهویه هوا خنک می شوند تا از گرم شدن بیش از حد سرور ها جلوگیری کند. سخنگوی مایکروسافت نگفت که کارمندان در کدام مراکز داده می خوابیدند یا چه تعداد از آنها این کار را انجام داده اند.
Noelle Walsh، معاون شرکت گروه Cloud Operations and Innovation در آوریل، در مصاحبه ای با CNBC گفت: این شرکت چندین جنبه کار در مراکز داده خود را به دلیل همه گیری تغییر داده است.
والش گفت: اگر کارمندان از داشتن مراجعه به مراکز داده احساس اضطراب می کردند اجازه کار در خانه را داشتند. وی گفت، اگر مردم نمی خواستند سوار اتوبوس شوند، این شرکت حمل و نقل را از منازل کارمندان به مراکز داده انجام می داد و حتی به آنها اجازه اقامت رایگان در هتل ها را می داد.
والش گفت: “ما در بعضی موارد مجبور شدیم شبانه روز کار خود را انجام دهیم تا کار را در همان زمان به پایان برسانیم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *