• 3 اردیبهشت 1403
1616787361 hazel235 1280x720 1 - ماسک های پیشرفته Razer به واقعیت می پیوندند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چندی پیش، طی ماه ژانویه سال جاری، کمپانی ریزر Razer از یک مدل مفهومی از ماسک پیشرفته به نام پروژه Hazel پرده برداری کرد. حال به نظر میرسد این ماسک پیشرفته دیگر یک مدل مفهومی نیست.

وقتی ریزر طی CES 2021 از این ماسک ها پرده برداری کرد، این کمپانی نسبت به تبدیل این مدل مفهومی به یک محصول در تعلل بود، زیرا با معرفی واکسن های کرونا و شروع واکسیناسون همومی، مشخص نبود تا چه زمان نیاز است به استفاده از ماسک هایمان ادامه دهیم. ولی با توجه به سرعت پیشرفت واکسیناسیون علیه ویروس کرونا، به نظر میرسد که باید تا یک الی دو سال آینده نیز از ماسک استفاده کنیم. در برخی موارد نیز مشاهده شده، متخصصان توصیه میکنند که افراد واکسینه شده نیز برای اطمینان از ماسک استفاده کنند. زیرز به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرده با در نظر گرفتن این مسئله، مراحل تبدیل ماسک های پیشرفته Hazel به محصول قابل استفاده، در حال پیمایش است.

ولی چه چیزی باعث شده این ماسک برایمان جذاب شود؟ بر خلاف ماسک های پارچه ای که یکبار مصرف هستند، کاربر میتواند این ماسک را پس از هربار استفاده در کیس مخصوص قرار دهد تا با استفاده از لامپ های فرابفش داخل این کیس پاکسازی شود. این ماسک دارای محافظ شیشه ای است که مشکلات امنیتی استفاده از ماسک را کاهش می دهد، از طرفی میتواند دهان کاربر را نیز مشاهده کرد. شاید برایمان کمی عجیب باشد که استفاده از ماسک و دیده نشدن دهان افراد در حین صحبت تا چه میزان ارتباط با آنها را تحت تاثیر قرار داده باشد.از دیگر قابلیت های این ماسک میتوان به چراغ های مخصوص RGB، خروجی و فیلتر هوا که با استاندارد های ماسک N95 تعبیه شده اند و همچنین میکروفون و اسپیکر برای افزایش صدای کاربر اشاره کرد.ریزر برای عرضه این محصول تاریخ عرضه دقیقی اعلام نکرده است، ولی از آنجایی که توصیه می شود تا یک الی دو سال آینده از ماسک استفاده کنیم، ریزر باید با نهایت سرعت در تولید این ماسک ها عمل کند.
Razer Tomahawk به همراه v3080 امروز عرضه شد
> > >

متاورس چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *