زمان مطالعه: < 1 دقیقه
شرکت Wyze به تازگی از چراغ های نواری جدیدی رونمایی کرده است. این چراغ ها که در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس هستند را میتوان با قابلیت چسبندگی آن تقریبا در هر جای  خانه استفاده کرد. این چراغ ها بر خلاف چراغ های نواری مشابه قابلیت اتصال به گوشی همراه را نیز دارد.

چراغ های نواری Wyze Light Strip، مجموعه از چراغ های LED متصل به یکدیگر و هوشمند است. این چراغ ها قابلیت همگام سازی خودکار با میزان نور طبیعی خارج از خانه را دارد و همچنین دارای قابلیت هایی مانند، حالت مسافرت، حالت خواب، خودکار سازی و تایمر های مختلف است. از طرفی با اتصال این چراغ ها به دستیار هوشمند گوگل یعنی الکسا میتوان با دستورات صوتی چراغ ها را کنترل کرد.

یکی از قابلیت های جذاب دیگر این چراغ ها حالت موسیقی می باشد که با استفاده از میکروفن های داخلی نور چراغ ها با ضربت موسیقی همگام می شود. این محصول در دو مدل Wyze Light Strip و Light Strip Pro  عرضه شده اند. مدل Light Strip Pro به علاوه قابلیت های اشاره شده دارای 16 میلیون رنگ می باشد که به گفته سازنده این مدل دارای 16 بخش با قابلیت تنظیم چندرنگه در هر بخش است. رشته های هر دو مدل معرفی شده قابل برش هستند تا بتوان آن ها در جایی مثل پشت میز و یا تلوزیون نصب کرد.

نوع 5 متری Wyze Light Strip با قیمت 25.99 دلار و نوع 10 متری آن با قیمت 35.99 دلار عرضه خواهد شد و قیمت این دو نوع برای  Wyze Light Strip Pro به ترتیب 30.99 و 44.99 دلار می باشد.

مانیتور گیمینگ Razer Raptor 27 با نرخ بروز رسانی 165Hz
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.