1628259784 mass effect legendary edition - فروش عالی بازی Mass Effect Legendary Edition کمپانی EA را متعجب کرده است
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چند ماه پیش Electronic Arts و BioWare نسخه بازسازی شده بازی مس افکت را با نام Mass Effect Legendary Edition عرضه کردند، که مجموعه ای ریمستر شده از سه بازی اصلی مس افکت به علاوه تمامی بسته های الحاقی بازی بود. هر بازی به طور جداگانه به روز رسانی شده تا با استاندارد های پلتفرم های مدرن همخوانی داشته باشد. این بازسازی طرفداران مس افکت را به وجد آورد و به گفته EA این بازی به حدی فروش داشته که خود این کمپانی نیز از آن متعجب شده است.

مدیر عامل EA آقای اندرو هاوس (Andrew House) طی گزارشی در مورد اوضاع مالی EA اعلام کرد، که نسخه Legendary Edition بازی مس افکت بیش از انتظار و پیش بینی های این شرکت فروش داشته است. در ادامه هاوس اعلام کرد که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی اکس باکس سری اکس و پلی استیشن 5 نیز موفقیت مشابهی یافته است و برای بازیکن های جدید نقطه شروع مناسبی بوده است. این کمپانی قصد دارد به سرمایه گذاری بر روی این دو عنوان ادامه دهد. این بیانیه اثبات می کند که بازی جدیدی از عنوان Fallen Order در راه خواهد بود و همچنین امروز میدانیم که نسخه جدید بازی مس افکت نیز تایید شده است.

حساب دار ارشد EA نیز اعلام کرده است که بازی Mass Effect Legendary Edition یکی از دلایل اصلی موفقیت مالی این کمپانی در سه ماه دوم سال بوده است. بازی مس افکت در رتبه اول و بازی It Takes Two نیز در مقام دوم این آمار قرار دارد. همچنین EA در بخش سرویس ها و بازی های آنلاین نیز با عنوان Apex Legends به موفقیت مناسبی رسیده است.

بازسازی سایلنت هیل 2 پس از دو دهه
> > >

به نظر میرسد که مس افکت یکی از عنوان هایی خواهد بود که EA  به روی آن تمرکز خواهد کرد. متاسفانه این کمپانی در برنامه EA Play Live  در ماه جولای، چیز جدیدی درباره عنوان بعدی مس افکت رونمایی نکرد و مشخص نیست چه زمانی اطلاعانی بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *