• 25 فروردین 1403
1626384108 valves steam deck handheld takes on switch for pc gamers 1280x720 1 - رزرو کنسول دستی جدید Steam Deck با مشکلات بزرگی همراه بود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کنسول دستی جدید استیم با نام Steam Deck روز گذشته معرفی شد و با هیاهوی زیادی روبرو شد، بسیاری نسبت به آن بد بین بودند و بسیاری نسبت به آن هیجان زده شدند. رزرو این کنسول ها طبق برنامه شرکت Valve سر موعد شروع شد، اما بقیه پروسه رزرو به خوبی پیش نرفت و با مشکلات بزرگی همراه بود.
بسیاری از کاربرانی که سعی داشتند تا یک دستگاه از این کنسول را برای خود رزرو کنند با مشکلات متعددی مثل از دسترس خارج شدن سایت، یا پروسه پرداخت با تاخیر زیاد و یا حتی فقل شدن حساب کاربر به دلیل اقدامات متعدد برای سفارش کنسول.به عبارت دیگر عرضه این کنسول به همان فاجعه ای تبدیل شد که شامل حال عرضه همه کنسول های جدید می شود. به نظر می رسد که پیش خرید و سفارش کنسول های جدید به دلیل هجوم تعداد زیادی از مشتاقان با مشکلاتی مشابه روبرو می شود. بسیاری از گله و شکایات در مورد این موضوع در شبکه های اجتماعی و ویدئو های یوتیوب نیز دیده می شود.

1626512144 e6bxnr6vgaarhda - رزرو کنسول دستی جدید Steam Deck با مشکلات بزرگی همراه بود

در این بین نام افرادی مثل جاستین رویلند (Justin Roiland) خالق و صداگذار انمیشین محبوب ریک و مورتی نیز دیده می شود که پیغام سایت استیم را به اشتراک گذاشته است.

It looks like you’ve been attempting a lot of purchases in the last few hours. Please wait a while before trying again

اگر از کاربران فعال استیم هستید بی شک قبلا به پیام های مشابهی در این سایت برخورده اید. کاربران بسیاری نسبت به قابلیت های این دستگاه هیجان زده هستند. به خصوص که محدودیتی در سیستم عامل قابل نصب بر روی آن و اجرای بازی های دیگر پلتفرم ها وجود ندارد. در واقع این کنسول یک کنسول انحصاری استیم نیست و یک کامپیوتر دستی با برند استیم است.

پشتیبانی کامل Steam از دسته PS5 DualSense
> > >

1626512141 2021 07 17 13 23 27 steam deck reservations were a disaster slashgear opera - رزرو کنسول دستی جدید Steam Deck با مشکلات بزرگی همراه بود
بی شک بسیاری از طراحان سخت افزار و Modder ها بی صبرانه منتظر هستند تا ببینند چه دستکاری هایی در سخت افزار این دستگاه می توانند صورت بدهند و یا چه نوع برنامه ها و کنسول هایی را برای آن شبیه سازی کنند. این موارد در کنار از دست خارج شدن سایت استیم دقایقی پس از شروع رزرو نشان از پرطرفدار بودن این محصول جدید دارد، و باید دید فروش آن طی ماه های آینده به کجا خواهد رسید و آیا قادر به ارائه وعده های داده شده خواهد بود یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *