1625755871 playstation 5 system update arrives with a mystery 1280x720 1 - به روزرسانی سیستم PlayStation 5 با یک رمز و راز همراه است
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

PlayStation 5، حدود یک ماه پس از آخرین بروزرسانی، امروز به روزرسانی جدید سیستم را دریافت می کند. به روزرسانی جدید نسخه سیستم PS5 را به تاریخ 21.01-03.21.00 رسانده و اندازه آن تقریباً کمتر از 1 گیگابایت است.

یادداشت های پچ این به روزرسانی به سادگی می گویند که “عملکرد سیستم را بدون جزئیات اضافی” بهبود می بخشد. بهبود عملکرد سیستم همیشه چیز خوبی است، بنابراین اگر دفعه دیگر که PS5 خود را روشن کردید و از شما خواسته نشود که به روزرسانی را نصب کنید، با رفتن به تنظیمات سیستم PS5 خود به روز کنید.

دارندگان پلی استیشن 5 منتظر به روزرسانی سیستمی هستند که شکاف ذخیره سازی گسترش PlayStation 5 را امکان پذیر می کند، اما متأسفانه به نظر می رسد این به روزرسانی اینگونه نیست. سونی در گذشته اعلام کرده بود که در حال حاضر کمبود درایو M.2 سازگار با PlayStation 5 وجود دارد و این نشان می دهد که در صورت موجود بودن بیشتر اسلات توسعه را از طریق به روزرسانی سیستم فعال می کند.

در حالی که PlayStation 5 از ابتدا از حافظه خارجی پشتیبانی می کرد، فقط در ماه آوریل بود که یک به روزرسانی سیستم دیگر به کاربران اجازه می داد بازی های PlayStation 5 خود را در آن درایوهای خارجی ذخیره کنند. این یک راه حل کاملاً مناسب و معقول برای SSD داخلی نسبتاً کوچک PlayStation 5 است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *