نسخه جدیدی از Tales from the Borderlands در دست ساخت است
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سال 2022 سال پر هیجان انگیزی برای طرفداران سری بازی های Borderlands است. رندی پیچفورد (Randy Pitchford) مدیر عامل Gearbox طی رویداد PAX East اعلام کرد، نسخه جدیدی از بازی حکایاتی از سرزمین های مرزی یا Tales from the Borderlands توسط این توسعه دهنده در دست ساخت است. این بازی ادامه نسخه قبلی خواهد بود، اما شخصیت و داستانی جدیدی طی آن معرفی خواهد شد.

به گزارش Kotaku، این نسخه از بازی بر خلاف عنوان قبلی که توسط استودیوی تعطیل شده TellTale Games ساخته شده بود، توسط یکی از تیم های Gearbox ساخته خواهد شد و 2K نیز منتشر کننده آن خواهد بود. پیچفورد در اطلاعیه خود اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر کرد و هنوز نمیدانیم که با چه نوع ماجراجویی روبرو هستیم.

بازی اول Tales from the Borderlands یک بازی ماجراجویی تعاملی بود که با 5 اپیزود مختلف طی یک سال عرضه شد. در این بازی، انتخاب های بازیکنان تاثیر بسیاری در مسیر داستان داشت. داستان بازی درباره یکی از کارمندان شرکت Hyperion به نام Rhys و یک کلاهبردار حرفه ای به نام Fiona بود که با یک دیگر در جهت رسیدن به هدفی کار می کردند. اگر نسخه سوم Borderlands را بازی کرده باشید بدون شک Rhys و سبیل های باشکوهش را به یاد دارید. حال با توجه به اینکه داستان بازی درباره شخصیت های جدیدی است، ممکن است دیگر شخصیت های قسمت قبل را نبینیم.

همانطور که گفته شد امسال سال پرجنجالی برای بازی Borderlands است. عنوان اسپین اف بازی با نام Tiny Tina's Wonderlands طی ماه مارس عرضه شد و با نقد بررسی و نظرات مثبت بسیاری روبرو شد. فیلم برداری فیلم سینمایی Borderlands نیز با بازی کیت بلانچت و جک بلک طی سال 2021 به پایان رسید و امسال وارد سینماها خواهد شد.

ساخت فیلم سینمایی بازی Borderlands به زودی آغاز می شود
> > >

تاریخ  و یا بازه زمانی مشخصی برای عرضه Tales from the Borderlands جدید اعلام نشده است، اما Gearbox وعده داده که طی تابستان امسال اطلاعیه کاملی از این بازی منتشر کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *