1616811917 call of duty wwii screenshot 1280x720 1 - بازی جدید Call of Duty به جنگ جهانی دوم باز میگردد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دیگر خبر عرضه یک بازی ندای وظیفه در سال چیز عجیبی برای گیمر ها نیست. اینبار به نظر میرسد بار دیگر به جنگ جهانی دوم سفر خواهیم کرد.

اطلاعات منتشر شده از این بازی، هفته گذشته توسط وبسایت Modern Warzone منتشر شد و مدتی بعد توسط سایت Eurogamer مورد تایید قرار گرفت. بر اساس این اطلاعات عنوان جدید 2021 Call of Duty در زمان جنگ جهای دوم اتفاق می افتد. سناریویی که سال های پیش موجب موفقیت و شناخته شدن این بازی شد، و سپس دوباره در سال 2017 در بازی Call of Duty: WWII مورد استفاده قرار گرفت. این عنوان بار دیگر توسط استودیوی Sledgehammer در دست ساخت است که بازی Call of Duty: WWII را در پرونده خود دارد.

البته گزارشاتی که از دو سایت Modern Warzone و Eurogamer منتشر شده کمی با هم تفاوت دارد. به گفته Modern Warzone داستان بازی Call of Duty 2021 در دنیایی موازی اتفاق می افتد، که در آن جنگ جهانی دوم تا دهه 1950 ادامه پیدا کرده است. از طرفی Eurogamer اعلام کرده که داستان این بازی بر اساس تاریخ واقعی جنگ جهانی دوم خواهد بود و عنوان آن Call of Duty WW2: Vanguard می باشد.

نام بازی هرچه که باشد و داستان آن در هر زمانی که اتفاق بیافتد، این بازی تا اواخر سال جاری عرضه نخواهد شد؛ اما خبر خوش اینکه اکتیویژن (Activision) اصولا عادت دارد، عنوان جدید 2021 Call of Duty را در اواخر بهار هر سال رونمایی کند. و سپس تمام مدت تابستان و پاییز را صرف هایپ کردن این بازی کند. پس برای انتشار اطلاعات جدید نیاز نیست که مدت زیادی منتظر بمانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *