زمان مطالعه: 2 دقیقه

مراحل ساخت فیلم سینمایی Borderlands به کارگردانی الی روث قرار است به زودی در مجارستان آغاز شود.

آقای آدام گودمن، رییس و سرپرست شرکت فیلمسازی MidAtlantic Films در مصاحبه ای با Hollywood Reporter اعلام کرد که به زودی ساخت فیلم سینمایی Borderlands به همراه چند پروژه دیگر، با همکاری و حمایت کمپانی Lionsgate در مجارستان آغاز خواهد شد.

ما آماده ساخت فیلم سینمایی Borderlands هستیم، همچنین فصل سوم سریال جک رایان برای شبکه Paramount TV در دست ساخت می باشد و در کنار آن پروژه ساخت یک فیلم Marvel را مد نظر داریم که به دلایل امنیتی فعلا نمی توانم توضیح بیشتری در مورد این پروژه در اختیارتان قرار دهم.

وی همچنین اظهار کرد که پروسه فیلم سازی در شرایط همه گیری ویروس کرونا، به امری دشوار تر از گذشته تبدیل شده و فیلمسازان در این موقعیت تلاش بسیاری می کنند تا مراحل ساخت و تولید پروژه های سینمایی شان به نحو احسن انجام شود.

صحبت از ساخت یک فیلم سینمایی برای بازی Borderlands اولین بار در سال 2015 مطرح شد که در این پروژه کمپانی های Lionsgate و Arad Productions (سازندگان فیلم های X-Men, Amazing Spider-Man, Ghost Rider و….) با یکدیگر همکاری داشتند. بار دیگر، خبر ساخت این فیلم در سال 2019 طی چند تیتر پر سر و صدا تایید شد که سپس آقای Randy Pitchford در مصاحبه ای تصادفا اعلام کرد که Eli Roth کارگردان این فیلم خواهد بود.

فیلمنامه Borderlands به قلم کریگ مازین (خالق سریال چرنوبیل) نوشته خواهد شد و خانم کیت بلانشت ستاره محبوب استرالیایی، نقش شخصیت Lilith را در این فیلم ایفا خواهد کرد.

اولین پوستر از سریال Resident Evil شبکه نتفلیکس منتشر شد
> > >

تاکنون فیلم های بسیاری بر اساس بازی های ویدئویی ساخته شده اما متاسفانه اکثریت آن ها انتظارات هواداران را آنچنان برآورده نکردند. با این وجود، به نظر می آید سازندگان فیلم Borderlands از تمام عناصر اصلی برای ساخت یک فیلم موفق و جذاب برخوردار می باشند. هم اکنون باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این فیلم می تواند از تمام پتانسیل خود بهره ببرد و نظر مثبت طرفداران بازی Borderlands را به سوی خود جذب کند یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.