1613315761 idcard germany - کارت شناسایی در گوشی موبایل آلمانی ها
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دولت آلمان از پاییز امسال، امکان ذخیره کردن کارت شناسایی در موبایل را برای شهروندان خود فراهم می کند.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک و به نقل از آسوشیتدپرس، دولت آلمان اعلام نموده که شهروندانش می‌توانند کارت‌ های شناسایی رسمی خود را در موبایل‌ هایشان ذخیره کرده و هویت خود را در فضای آنلاین تأیید کنند.
این اقدام بخشی از تلاش گسترده تر دولت آلمان برای تحول پروسخ بروکراسی مدرن است. طبق بیانیه وزارت کشور آلمان، تمام شهروندان از پاییز 2021 می‌توانند از کارت شناسایی الکترونیکی استفاده کنند که همراه یک شماره پین در گوشی های موبایل ذخیره می‌شود. به این ترتیب آنها هنگام مکاتبه با مقامات یا کسب و کارهای خصوصی می‌توانند هویت خود را در کوتاهترین زمان و با کمترین میزان خطا و جعل، اثبات کنند.

شهروندان آلمانی هم مانند بسیاری از کشورهای دیگر، میبایست کارت‌های شناسایی و جزئیاتی از اطلاعات خصوصی خود را هنگام افتتاح حساب بانکی یا ثبت خودرو ارائه دهند. هرچند همین الان هم، راه هایی برای ارائه برخط این مدارک وجود دارد، اما همچنان، کارتهای شناسایی فیزیکی هم لازم خواهند بود.

وزارت کشور آلمان به طور جداگانه از تأیید یک لایحه جدید خبر داد که طبق آن اطلاعات تولید شده توسط دولت به طور آزاد در اختیار کسب و کارهای خصوصی و افراد قرار می‌گیرد تا توسعه اپلیکیشن‌های جدید را گسترش دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *