how to win more gunfights in apex legends 1440x720 - اطلاعاتی از محتویات جدید بازی Apex Legends لیک شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به تازگی، اخباری بزرگ ولی تایید نشده ای از آپدیت بعدی بازی محبوب Apex Legends لیک شده که اطلاعاتی را راجع به محتویات جدید بازی در بر دارد.

به گزارش هاسترتک، این لیک تاکنون اطلاعاتی از برخی برنامه ها و تغییرات آینده بازی Apex Legends را برای کاربران بر ملاء کرده که در آن به نقشه ها، اماکن و دیگر ویژگی های جدید بازی اشاره شده است.

این خبر (که بلافاصله حذف شد) شامل چندین عنوان (بدون آنکه هیچ توضیح و اطلاعاتی درباره شان داده شود) بود که برای کاربران در نگاه اول گیج کننده و رمزآلود به نظر می آمد، اما یکی از طرفداران و داده کاو های شناخته شده بازی Apex Legends (کاربر @Biast12) در توییتر، توضیحاتی را جهت شفاف سازی این اطلاعات لیک شده ارائه کرده که در اینجا به آن ها می پردازیم.

چندی پیش خبری را شنیدیم مبنی بر اینکه سازندگان بازی، قصد اضافه کردن قابلیت دویدن بر روی دیوار ها (از بازی Titanfall 2) را به بازی دارند که این موضوع از طرف استودیو Respawn تکذیب شد و آن ها اعلام کردند که در آپدیت های آینده هم این قابلیت هرگز اضافه نخواهد شد. اما شایعه ای دیگری درباره اضافه شدن یک نقشه با محیط جنگلی/گرمسیری وجود دارد که به احتمال زیاد این موضوع صحت دارد، زیرا به عنوان مثال، چندی قبل از انتشار نقشه Olympus، صحبت هایی راجع به اضافه شدن یک مپ جدید با ظاهر و محیط شهری وجود داشت که این ادعا مدتی بعد به حقیقت پیوست.

کاربر @Biast12 معتقد است که “MU3” یک آپدیت از نقشه های فعلی است که تا کنون منتشر نشده و “Tropic Playlist”، همان مپ جنگلی ایست که احتمالاََ شاهد اضافه شدن آن به بازی خواهیم بود.

عنوانی دیگر در اطلاعات لیک شده، “Estate Arenas” می باشد که میتواند به یک ایوِنت دیگر با محدودیت زمانی در نقشه Olympus اشاره داشته باشد. همانطور که میدانیم Apex Legends تاکنون ایونت ها و گیم مود های زیادی را داشته که آخرین آن ها ایونت جذاب Winter Express بود که با استقبال گرم پلیر ها مواجه شد.

در حالی که طرفداران به دنبال اطلاعات جدیدی از فصل بعدی Apex Legends هستند، Respawn Entertainment به تازگی انیمشینی از سری Stories from the Outlands به نام Fight Night منتشر کرد که داستان آن بر روی کاراکتر دوست داشتنی بازی، Pathfinder متمرکز بود. گفتنیست که این انمیشین کوتاه و زیبا بسیار خوب طراحی شده بود و نظر مثبت خیلی از هواداران را به دنبال داشت. آن ها در این انیمیشن نیز، به دنبال سرنخ های تازه ای درباره لجند جدید، پیشینه Pathfinder و همینطور پیشینه Caustic هم می باشند.

فصل هشتم بازی Apex Legends بیستم ژانویه 2021 (یکم بهمن 1399) با همراه یک شخصیت جدید و چند تغییرات تازه (آیتم ها و احتمالاََ یک سلاح جدید) منتشر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *