بازی Lords Of the Fallen 2 با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 در دست ساخت است
زمان مطالعه: 2 دقیقه

استودیوی CI Games از عرضه نسخه دوم بازی Lords of the Fallen طی سال آینده خبر داد. به گزارش این استودیو آی پی های اصلی این استودیو با استفاده از موتور گرافیکی جدید کمپانی  آنریل انجین 5 توسعه داده خواهد شد.

CI Games اخیرا از “استراتژی چهار ستون” برای برنامه های آینده خود صحبت کرده است و عرضه بازی Lords of the Fallen 2 قدم بعدی از این استراتژی می باشد.

توسعه دنباله بازی Lords of the Fallen توسط استودیوی Hexworks از سال 2019 آغاز شده است. این استودیو با بیش از 60 عضو، به همکاری توسعه دهندگان شخص ثالث در زمینه های متعدد، در ساخت بازی همکاری کرده اند.

ما کمپین های تبلیغاتی بازی را از ربع سوم سال 2022 آغاز خواهیم کرد. بازی Lords of the Fallen 2 در سال 2023 با قیمت یک بازی کامل برای کامپیوتر و کنسول های نسل جدید عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، LOTF2 بزرگترین عنوان عرضه شده توسط CI Games خواهد بود، که بر روی رشد روز افزون ژانر این بازی تمرکز خواهد داشت. همچنین با توجه به اینکه کنسول های نسل جدید و کامپیوتر به عنوان پلتفرم های اصلی عرضه آن معرفی شده اند، میتوان احتمال داد تا این بازی برای کنسول های نسل قبلی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه نخواهد شد.

lords of the fallen IgyUl9h - بازی Lords Of the Fallen 2 با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 در دست ساخت است

همانطور که گفته شد CI Games توسعه این بازی را بر پایه موتور گرافیکی Unreal Engine 5 انجام خواهد داد و دیگر عناوین کلیدی در دست ساخت توسط استودیو های این کمپانی نیز از این موتور گرافیکی بهره خواهند برد. به نظر می رسد آنریل انجین 5 به سرعت جای خود را در صنعت بازی سازی یافته است چرا که اخیرا عناوین معروف متعددی همانند نسخه بعدی بازی Witcher و عنوان جدید بازی Tomb Raider نیز معرفی شده اند که هر دو از این موتور استفاده خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *