بازی witcher
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سری بازی های Witcher با حماسه های دیگر از هیولاها , داستان های عمیق  باز خواهد گشت. استودیوی خبر آفرین CD Project Red اعلام کرد عنوانی جدید از بازی Witcher توسط این استودیو در دست توسعه است.

مشخص نیست که آیا “حماسه ای دیگر” به معنی کنار گذاشتن گرالت شخصیت اصلی سه بازی قبلی است یا خیر، اما خبر ساخته شدن یک Witcher جدید بسیار هیجان انگیز است. چرا که سومین و آخرین نسخه این بازی در سال 2015 عرضه شد و به راحتی عنوان یکی از بهترین بازی های سال و یا حتی بازی های دهه اخیر را ازآن خود کرد.

تا به حال این استودیو فقط تصویری از این بازی منتشر کرده است که نشان دهنده مدالیون گرگ نمادین ویچر است که در لابه لای برف قرار گرفته و چشم های آن با نور قرمز میدرخشد. بر اساس داستان ویچر این مدالیون ها  نسبت به جادو حساس هستند و به ویچر های تازه کار در حین ورودشان به قلعه Kaer Morhen اهدا می شود.

استودیوی CD Projekt Red (CDRP)  در حال حاضر اطلاعاتی درباره مراحل توسعه بازی منتشر نکرده است و بازه زمانی خاصی برای عرضه آن مشخص نیست، اما با توجه به عرضه پرچالش آخرین بازی این کمپانی یعنی Cyberpunk 2077 که به نظر بسیاری با عجله عرضه شده بود، بدون شک باید تمام وقت لازم را صرف کامل کردن این پروژه کند.

2022 03 22 19 41 54 CD Projekt Red Reveals A New Witcher Game Made With Unreal Engine 5 Opera - کمپانی CD Projekt Red از توسعه بازی جدید Witcher خبر داد

تنها اطلاعات کلیدی که CD Projekt Red درباره این بازی منتشر کرده است، ساخته شدن آن با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 استودیوی Epic Games  می باشد. موتور گرافیکی Unreal Engine 5 برای تولید تصاویری واقعی گرایانه، نورپردازی خیره کننده و انیمشین هایی باور پذیر توسعه داده شده است.

اکتیویژن بازه زمانی عرضه و استودیوی سازنده عنوان Call of Duty 2021 را تایید کرد
> > >

بازی های Redfall، Black Myth: Wukong و Senua's Saga: Hellblade 2  از جمله عناوینی هستند که از قدرت موتور گرافیکی Unreal Engine 5 بهره می برند و تمامی این بازی ها از لحاظ کیفیت تصویری بی نظیر هستند، و اگر نسخه قبلی بازی های ویچر را در نظر داشته باشیم انتظار میرود که نسخه بعدی نیز از لحاظ طراحی هنری و فضای بازی نمونه ای مثال زدنی باشد.

استفاده از  Unreal Engine 5  جز یکی از استراتژی های این استودیو طی همکاری با Epic Games می باشد، اما این موضوع به این معنی نیست که بازی های CD Projekt Red به طور انحصاری بر روی پلتفرم Epic عرضه خواهند شد. توییتر رسمی این بازی نیز اعلام کرد که این استودیو هیچ برنامه ای برای عرضه انحصاری بازی ها بر روی فروشگاه های موجود ندارد.

با اینکه CDRP دیگر از موتور REDengine برای Witcher استفاده نخواهد کرد، اما این موتور همچنان در ساخت بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تمامی فراز و نشیب های عرضه بازی Cyberpunk 2077 بسیاری از طرفداران را نسبت به استودیوی سازنده آن و عنوان بعدی Witcher بد بین کرده است و عرضه این بازی میتواند فرصتی برای این استودیو باشد تا اعتماد از دست رفته مخاطبان را بدست آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *