ساخت عنوان بعدی بازی Tomb Raider تایید شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

توسعه دهنده سری بازی های Tomb Raider، شرکت کریستال دینامیک (Crystal Dynamic) ساخت عنوان بعدی این بازی را تایید کرد. این پروژه با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد.

این رونمایی در طی برنامه معرفی Unreal Engine 5 توسط شرکت اپیک گیمز صورت گرفت که با عرضه رسمی این موتور طی روز گذشته همراه بود.

Tomb Raider UE5 hero 1 - ساخت عنوان بعدی بازی Tomb Raider تایید شد

موتور گرافیکی Unreal Engine 5 در ساخت بازی The Matrix Awakens demo نیز مورد استفاده قرار گفت که به تازگی رونمایی شد و همچنین بازی همیشه در حال تغییر Fortnite نیز از این موتور بهره می برد.

کریستال دینامیک در این باره گفت:

استفاده از این موتور جدید منجر به ایجاد تجربه داستان سرایی و گیم پلی بهتری خواهد شد و به همین خاطر بسیار هیجان زنده هستیم که اعلام کنیم، توسعه بازی بعدی Tomb Raider را آغاز کرده ایم، که با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد. هدف ما ارائه تجربه یک بازی نقش آفرینی با اکشنی سینمایی است که طرفداران این بازی از کریستال دینامیک و فرنچایز Tomb Raider انتظار دارند. بی صبرانه منتظر شروع این سفر با شما هستیم.

شایان ذکر است که کریستال دینامیک در گذشته بر روی بازی های Tomb Raider: Legend, Anniversary, Underworld, Guardian of Light و Temple of Osiris کار کرده است. همچنین نسخه ریبوت این بازی که در سال 2013 عرضه شد و همچنین Rise of the Tomb Raider نیز از این شرکت می باشد.

بعد از عرضه این بازی ها کریستال دینامیک با بازی Marvel's Avenger مشغول بود که با انتقادات بسیاری روبرو شد. همچنین در بین این پروژه ها کریستال دینامیک در حال کار بر روی نسخه بعدی بازی Perfect Dark نیز می باشد.

Forza Horizon 5 این بار مسابقه دهندگان را به مکزیک می برد
> > >

هیچ نوع اطلاعاتی درباره جزییات نسخه بعدی Tomb raider، ائم از نام و تاریخ عرضه منتشر نشده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *