به روز رسانی بزرگی برای نسخه PC بازی Horizon Zero Dawn منتشر شد

استودیو گوریلا گیمز (Guerrilla Games)، پچ بزرگی را برای ورژن PC عنوان Horizon Zero Dawn منتشر کرد که بسیاری از مشکلات و باگ های بازی را بر طرف می کند.
به گفته توسعه دهندگان بازی، پچ 1.10 به منظور رفع مشکلات مربوطه از قبیل خطای crash، مشکلات گرافیکی، افت فریم ریت و همچنین جهت بهبودی سازی کلی اجرای بازی منتشر شده است.

پس از انتشار این به روز رسانی، سازندگان در بلاگ رسمی گوریلا گیمز اعلام کردند که از این پس، تمامی توجه تیم توسعه دهندگان بر روی عنوان بعدی شان یعنی Horizon Forbidden West متمرکز خواهد بود:

از همه شما بخاطر حمایت و پشتیبانی مداوم تان طی ماه های گذشته صمیمانه سپاسگزاریم. نظرات و بازخورد های شما برای ما بسیار حائز اهمیت است. ما با کمک این گزارشات توانستیم مشکلات بازی را به طور دقیق بررسی و با انتشار پچ 1.10 ، بسیاری از ایرادات مذکور را رفع نماییم.
در حالی که تیم ما مشغول ساخت عنوان Horizon Forbiddene West می باشد، تصمیم گرفته ایم تا تمرکز کامل خود را بر روی این پروژه قرار دهیم. از این به بعد، به مراتب به روز رسانی های کمتری برای عنوان Horizon Zero Dawn Complete Edition منتشر خواهد شد، اما به خاطر داشته باشید که ما آماده بررسی بازخورد های شما هستیم و مثل همیشه به نظارت مان بر روی عناوین عرضه شده ادامه خواهیم داد.
نسخه PC بازی Horizon Zero Dawn پس از انتشار اولیه اش، از مشکلات اجرایی و گرافیکی بسیاری رنج می بُرد که باعث نا امیدی و دلسردی بسیاری از پلیر ها شد. اما خوشبختانه بسیاری از مشکلات برجسته این عنوان برطرف شد و حالا پس از انتشار این به روز رسانی، بازیکنان می توانند به تجربه بهتر و روان تری از عنوان زیبای Horizon Zero Dawn دست پیدا کنند.
تلویزیون 1000 اینچی ماژولار سامسونگ با کیفیت 8K و تکنولوژی Micro LED
بیشتر

بنیامین اسدی

بنیامین اسدی

دبیر تکنولوژی و علوم فضایی

→ خواندن مطلب قبلی

استودیوی سازندگان God of War در حال ساخت یک عنوان جدید!

خواندن مطلب بعدی ←

شایعه: LG به زودی بازار گوشی های هوشمند را ترک خواهد کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *