زمان مطالعه: 3 دقیقه

کمپانی معروف تولید لوازم جانبی ریزر، به زودی مجموعه ای جدید از محصولات مخصوص استریم عرضه خواهد کرد. بر خلاف بیشتر محصولات قبلی ریزر که در حد امکان نورانی و پر زرق و برق بودند، این محصولات بر روی کارایی تمرکز دارند.

محصول Razer Seiren Bluetooth که یک میکروفن یقه ای است برای استریمر های سیار طراحی شده است. بسیاری از استریمر ها در حین بازی کردن از میکروفن های پایه دار استفاده می کنند و نیاز به سیار بودن ندارند، اما اخیرا این موضوع در حال تغییر است و بسیاری از استریمر های جدید در حال آشپژی، کارهای روزمره، بازی های سیار، ورزش و یا واقعیت مجازی آنلاین هستند.

محصولات جدید ریزر مخصوص استریمر ها

داشتن یک میکروفن با کیفیت کوچک که به لباس استریمر متصل می شود می تواند بسیار کارآمد باشد. با قیمت 99 دلار این میکروفن چند جهته می تواند محصول مناسبی برای تمامی تولید کنندگان محتوا باشد.

 

Razer Audio Mixer

محصولات جدید ریزر مخصوص استریمر ها

محصول دیگر معرفی شده توسط ریزر Razer Audio Mixer می باشد. این محصول یک آنالوگ باکس برای میکس صدا می باشد و دارای رابط کاربری 4 کاناله بوده که قابلیت اتصال به بازه وسیعی از دستگاه های مختلف را دارد. البته این دستگاه به نرم افزار Razer Synapse 3 نیز متصل می شود تا حتی آنالوگ باکس کاربر نیز از نور پردازی پررزق و برق RGB بهره ببرد.

شاید این محصول در نگاه اول نیچه به نظر برسد، اما بسیاری از استریمر ها بر این باورند که کیفیت صدا یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی استریم است. Razer Audio Mixer میتواند این چالش را برای استریمر ها برطرف کند، اما برای استفاده از آن باید آماده پرداخت مبلغ نسبتا بالای 249 دلار باشند.

افزایش فروش بی سابقه CD پس از گذشت 17 سال
> > >

 

Razer Key Light Chroma

محصولات جدید ریزر مخصوص استریمر ها

محصول آخری معرفی شده توسط ریزر نیز Razer Key Light Chroma  نام دارد که نوعی چراغ استودیویی قابل برنامه زیری، طراحی شده برای استریمر ها است. اگر استریمر ها را مشاهده کرده باشید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آن ها از چراغ های حلقه ای و مخصوص برای روشن کردن صورت و تشکیلات استریم خود استفاده می کنند. همانند صدا پردازی، نورپردازی نیز میتواند برای استریمر ها چالش بر انگیز باشد.

ساعت روز، نوردهی اتاق، میزان نوری که از بازی در حال اجرا ساطع می شود، دوربین و فاکتور های متعدد دیگری در کیفیت نورپردازی استریم تاثیر گذار است و یک چراغ استودیوی حرفه ای میتواند تاثیر به سزایی در کیفیت بصری استریم داشته باشد. همانطور که انتظار می رود این محصول ریزر نیز دارای تنظیمات نورپردازی رنگی RGB می باشد که پا را یک قدم از چراغ های استودیوی معمولی فراتر میگذارد.

این چراغ ها دارای 2800 واحد روشنایی می باشد که بیشتر از هر محصول تولید شده توسط ریزر است. همچنین دارای پایه و گیره مخصوص اتصال به کناره میز بوده و قیمت آن 299.99 دلار می باشد.

بدون شک محصولات جدید ریزر نیاز های خاص استریمر ها را مورد هدف قرار داده است، اما کیفیتی که محصولات این شرکت ارائه می دهد پتانسیل تبدیل به محصولات پرطرفدار را دارند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.