• 6 اردیبهشت 1403
90 روز با Unreal Engine 5
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

موتور گرافیکی Unreal Engine 5 آینده بازی های کامپیوتری را طی سال های آینده دگرگون خواهد کرد، و این آینده از همین حالا به نظر بسیار روشن و جذاب به نظر می رسد.

نگاهی به ویدئوی عرضه شده از قدرت این موتور گرافیکی این موضوع را به وضوح توصیف خواهد کرد:

کویکسل (Quixel) نام تیمی است که این ویدئو را از شبکه رسمی یوتیوب خود منتشر کرده است. این ویدئو که “90 روز در آنریل انجین 5” نام دارد، 40 صحنه از محیط های خیره کننده  ایجاد شده توسط این تیم با استفاده از آخرین نسخه موتور گرافیکی جدید شرکت اپیک Epic می باشد.کویکسل این صحنه ها را با استفاده از مگا اسکن های این تیم، مدل های موجود بر روی Sketchfab و فروشگاه Unreal Engine ایجاد کرده است.

Quixel Ninety Days in Unreal Engine 5 Plant Growing Facility scaled - 90 روز با Unreal Engine 5

 

ما قصد داشتیم ببینیم که وقتی Unreal Engine 5، قوی ترین و پیشرفته ترین ابزار ساخت سه بعدی real-time در دنیا، با مگااسکن های کویکسل و مدل های موجود بر روی Sketchfab و فروشگاه آنریل آنجین همراه می شوند، ساخت چه چیزهایی ممکن خواهد بود.

پس به همین دلیل برای خود چالشی ایجاد کردیم که آن را پروژه 90 روز نامیدیم.

چیزی که تیم ما توانست بدست آورد، از دور از ذهن ترین انتظارات ما نیز فراتر رفت، و توانستند 40 محیط خیره کننده متفاوت فقط در چند روز ایجاد کنند. اتفاقی که چند سال پیش حتی تصور هم نمیشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه 90 روز میتوانید به وبسیات رسمی Quixel مراجعه کنید.

موتور گرافیکی آنرین انجین 5 نیز مدتی است که به طور رسمی عرضه شده است و میتوانید از وبسایت رسمی Epic به این موتور دسترسی پیدا کنید.

اکتساب سه استودیوی Square Enix توسط Embracer Group
> > >

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *