1628526474 oneplus 9 pro white 3 1280x720 - وان پلاس 9 سفید، گوشی دست نیافتنی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

گوشی OnePlus 9 Pro مدتی است که معرفی شده است و در رنگ های خاکستری، سبز، و مشکی عرضه خواهد شد. گوشی OnePlus 9 نیز در رنگ های ملقب به Winter Mist و Arctic Sky و همچنین مشکی عرضه خواهد شد. با اینکه رنگ های تیره و مشکی برای هر دو گوشی وجود دارد، اما در این بین هیچ مدل کاملا سفیدی دیده نمی شود.

1628526472 oneplus 9 pro white 2 - وان پلاس 9 سفید، گوشی دست نیافتنی

به گزارش وان پلاس در یک پست بر روی شبکه Weibo این کمپانی به مناسبت هشتمین سالگرد فعالیت خود از یک مدل OnePlus 9 سفید رنگ رونمایی کرده است، که طراحی خالص و در حین حال ظاهری هوشمندانه دارد. این کمپانی بدون درنگ سراغ به رخ کشیدن تکنولوژی های برتر این سری گوشی رفته است، همانند صفحه ضد بازتاب نور دولایه یا double-layer AG و یا قاب پشت گوشی مقاوم در برابر لکه و اثر انگشت، که برای هر گوشی در هر رنگی امری سخت و دست نیافتنی است.

متاسفانه وان پلاس در پاسخی به سایت  GSMArena اعلام کرده است که این گوشی فقط یک نمونه است و تولید انبوه برای آن در نظر گرفته نشده است. این موضوع برای بسیاری از طرفداران وان پلاس تلخ بوده، به خصوص که طراحی این گوشی در رنگ سفید بسیار جذاب تر از رنگ های دیگر آن به نظر میرسد.

1628526553 oneplus 9 pro white 1 1280x720 1 - وان پلاس 9 سفید، گوشی دست نیافتنی

این روزها با نازک تر شدن گوشی ها و شکننده تر شدن آن ها، بسیاری از افراد بلافاصله پس از خرید گوشی خود، آن را در یک قاب ضمخت و قطور قرار می دهند و دیگر جذابیت طراحی بدنه گوشی را تا روز فروش آن متوجه نمی شوند، اما در این بین افرادی نیز هستند که علاقه دارند گوشی خود را در شکوه طراحی خود ببینند. این خبر بی شک برای این افراد ناامید کننده تر است. شاید گلایه و شکایات مصرف کنندگان در حدی باشد، که وان پلاس تولید این مدل به صورت انبوه را در نظر بگیرد، اما در حال حاضر خبری از این گوشی نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *