• 31 اردیبهشت 1403
اسراری عجیب در بازی Elden Ring
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بازار اخبار بازی Elden Ring بسیار داغ است و این روز ها در سطر تیتر های سایت های خبری نام آن بار ها دیده می شود. این بازی جنجالی حرف های زیادی برای گفتن دارد و می توان به جرات گفت تمامی اخبار و هیاهوی منتشر شده از این بازی کاملا بجاست.

مدتی قبل خبری عجیب از این بازی منتشر کردیم که شخصی موفق شد بازی را در 28 دقیقه و 59 ثانیه به پایان برساند، اما این پایان اخبار جالب درباره این بازی نیست.

بازی Elden Ring به نحوی ادامه و یا جانشین سری بازی های Dark Souls است و همانند این بازی ها، سازندگان یعنی استودیوی FromSoftware بسیاری از اطلاعات خود را از روش های معمول به بازیکنان منتقل نمی کنند. یا بازیکن باید زمان زیادی را صرف خواندن جزییات آیتم ها و سلاح ها کند و یا باید به راهنمایی های آنلاین مراجعه کند.

elden ring test eine neue aera in diesem gamer leben bricht an 1645613695355 - اسراری عجیب در بازی Elden Ring

یکی از انواع اسراری که در این بازی وجود دارد دیوار های فریب دهنده و غیر واقعی هستند که به نام illusory یا وهمی شناخته شده اند. این دیوار ها در طی بازی همانند بخش آموزشی با پیغام های نوشته شده بر روی دیوار ها علامت گذاری نشده اند و برای یافتن آنها و رموزی که در پشت این دیوار ها پنهان شده زمانی را صرف کنید.

البته گاهی نیز که به صورت آنلاین بازی می کنید ممکن است دیواری را ببینید که در کنار آن نوشته ای توسط بازیکنی دیگر قرار داده شده، و پس از گذراندن چندین دقیقه ضربه زدن به دیواری واقعی متوجه می شوید که بازیکن دیگر شما را سر کار گذاشته است.

ارسال بازی Elden Ring از 13.4 میلیون نسخه فراتر رفت
> > >

در گذشته معمولا باز کردن این دیوار ها احتیاج به زدن یک ضربه با اسلحه به آن و یا استفاده از یک مکانیزم خاص داشت، اما به تازگی بازیکنی متوجه شده است که در یک بخش بازی دیواری وهمی وجود دارد که باید با زدن 50 ضربه (بله پنجاه ضربه!)  آن را باز کنید.

احتمال خطای توسعه

Elden Ring Tip1 - اسراری عجیب در بازی Elden Ring

کسانی که با بازی های FromSoftware مثل Dark Souls و Bloodborne آشنایی دارند، از همان ابتدای شروع بازی، با دقت به فضای اطراف خود توجه می کنند تا تمامی رمز و رموز بازی را در گوشه کنار آن کشف کنند.

گاهی نیز این اسرار درست در جلوی چشم کاربر پنهان شده است و ممکن است صدها بازیکن از کنار ان بگذرند تا بلاخره شخصی کنجکاو آن را کشف کند.

وجود دیوار وهمی در بازی Elden Ring که 50 ضربه نیاز دارد کمی بازیکنان را نگران کرده است که آیا دیوار های مشابهی در بازی وجود دارد که تعداد ضربات مشابه و یا حتی بیشتری نیز لازم داشته باشد؟

یکی از بازیکنان معتقد است که موضوع می تواند یک خطای توسعه باشد و میتواند بازمانده تغییراتی باشد که در آن بخش بازی ایجاد شده است.

ممکن است مسیری که قرار بوده توسط بازیکنان طی شود در طول توسعه بازی تغییر کرده است و نیاز به استفاده از دیوار وهمی را از بین برده است. اما برای پوشاندن مسیر قبلی از دیواری “غیر قابل تخریب” استفاده شده است. در نهایت طی یک خطای توسعه این دیوار کاملا غیر قابل تخریب نشده است.

این تئوری ممکن است درست باشد، اما FromSoftware به بی شرم بودن نسبت به بازیکن ها معروف است. در حال حاضر کسی نمیداند که آیا این موضوع یک باگ معمولی است و یا یک دیوار خاص است که مشابه آن وجود ندارد و سازندگان فقط برای درگیر کردن ذهن بازیکن ها از یک حقه استفاده کرده اند. و یا از همه بدتر یک عنصر گشت و گذار جدید معرفی شده در بازی Elden Ring است و ممکن است مشابه آن در جای جای بازی مخفی شده باشد.

سونی برخی بازی های معروف پلی استیشن را به گوشی های همراه میاورد
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *