FOKArjKX0AgQ5tT 1440x720 - نسخه بتای Overwatch 2  از 26 آوریل شروع خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کمپانی بلیزارد (Blizzard Entertainment) اعلام کرد، نسخه بتای بازی Overwatch 2  روز 26 آوریل در دسترس خواهد بود. این کمپانی مدتی قبل اعلام کرده بود که بتای بخش 5vs5 بازی در ماه آوریل عرضه خواهد شد. حال با عرضه شدن نسخه بتای بازی، 4 نقشه جدید نیز در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر حالت بازیکن علیه بازیکن Overwatch 1 به حال 6 علیه 6 اجرا می شد. ولی در نسخه دوم بازی 5 علیه 5 می باشد.

این نسخه بازی همراه با تغییرات بنیانی در شخصیت های بازی و یک حالت مولتی پلیر جدید با نام Push Mode عرضه خواهد شد. نکته جالب اینکه شخصیت های بازی فقط دچار تغییرات ظاهری و قابلیت نشده اند، برخی شخصیت ها به طور کلی دچار تغییر نقش در بازی شده اند. به طور مثال چند روز پیش بلیزارد تصویری از دوم فیست (Doomfist) یکی از شخصیت های این بازی منتشر کرد که در نقش تانک (Tank) در بازی حضور داشت، درحالی که دوم فیست در نسخه اول بازی نقش DPS داشت.

4efdff40 a76f 11ec 9bb8 e08eebbb4c00 - نسخه بتای Overwatch 2  از 26 آوریل شروع خواهد شد

در ماه اکتبر جیوف گودمن (Geoff Goodman) رهبر تیم طراحی قهرمانان بازی اعلام کرد که تغییر نقش دوم  فیست به یک تانک مدتهاست که تحت بررسی است، چرا که قابلیت های حرکتی و کنترل جمعیت وی، بالانس کردن او به عنوان یک شخصیت DPS را دشوار می کند. در بازی Overwatch 2 هر تیم فقط یک نقش تانک دارد پس انتخاب شخصیت درست می تواند نقش کلیدی داشته باشد.

علاقه مندان میتوانند از امروز برای نسخه PvP بازی Overwatch 2 در وبسایت رسمی بلیزارد ثبت نام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *