• 25 فروردین 1403
1628277480 tom clancy xdefiant 1440x720 - تریلر گیم پلی بازی XDefiant شش دقیقه ای
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تصاویر جدید از Tom Clancy's XDefiant آینده طرفداران این مجموعه را ناامید کرده است و بسیاری از آنها از گیم پلی بازی تحت تأثیر قرار نگرفته اند. بازی XDefiant که به تازگی معرفی شده است یک بازی تیرانداز رایگان 6v6 است که عناصر بازی های قبلی سری Tom Clancy را با هم متحد می کند، اما بسیاری حتی قبل از انتشار از این عنوان انتقاد کرده اند.

شاید XDefiant به تازگی توسط Ubisoft فاش شده باشد، اما جزئیات زیادی از بازی قبلاً تأیید شده است. این عنوان دارای 10 نقشه و پنج حالت بازی است و تمرکز زیادی بر روی سفارشی سازی خواهد داشت. بازیکنان قادر خواهند بود از بین طیف وسیعی از سلاح های اصلی و ثانویه که می توانند متناسب با نیازهای خود با ضمیمه های مختلف طراحی شوند، انتخاب کنند. بازیکنان همچنین می توانند بارهای خود را در طول مسابقات تغییر دهند و تجربه سفارشی عمیق تری را ارائه دهند. XDefiant دارای گروه های متخاصم از بازی ها از جمله Ghost Recon، The Division و Splinter Cell خواهد بود.

طرفداران تام کلنسی پس از فاش شدن گیم پلی جدید توسط IGN، برداشت های اولیه خود را از بازی به اشتراک گذاشتند. ظاهراً بسیاری از طرفداران از آنچه تاکنون برجسته شده است ناامید شده اند، زیرا تعداد زیادی از نظرات منفی بر روی ویدیوی YouTube باقی مانده است. کاربران متعددی گیم پلی بازی را به دلیل عدم نوآوری آن مورد انتقاد قرار داده، فیلم فاش شده را “عمومی” توصیف کرده و سوالاتی را که این بازی می تواند برای ژانر شوتر رقابتی به ارمغان بیاورد، زیر سال برده اند. در زمان نگارش این مطلب، ویدیوی YouTube بیش از 2000 “Dislikes” در مقایسه با 1800 “Likes” دارد و بسیاری از کاربران از تجربه ای که بسیار شبیه بازی های موجود مانند Call of Duty: Warzone است، ناراضی هستند.

تریلر جدید Ghostwire Tokyo ظاهر جدیدی از گیم پلی ارائه می دهد
> > >

هنگامی که بتا قابل پخش XDefiant فعال می شود، ممکن است نظرات اولیه طرفداران تغییر کند. در حالی که فیلم های اولیه گاهی اوقات می توانند شاخص خوبی برای محصول نهایی باشند، طرفداران تام کلنسی هنوز این بازی را برای خود بازی نکرده اند و انجام این کار می تواند گیم پلی بصری و ابتکاری تری را نسبت به آنچه انتظار می رود نشان دهد. تست بازی Ubisoft امکان بازخورد طرفداران را فراهم می کند، که می تواند به بهبود عنوان در زمان انتشار کمک کند. اولین آزمایش بسته بتا قرار است از امروز، 5 اوت، از ساعت 11 صبح PT برای بازیکنان رایانه در ایالات متحده و کانادا انجام شود.

ممکن است خیلی زود باشد که بگوییم Tom Clancy's XDefiant چقدر سرگرم کننده خواهد بود، اما به عنوان یک بازی زنده، در طول چرخه عمر خود پیشرفت خواهد کرد. با زمان کافی در توسعه و بازخورد کافی از بازیکنان، این عنوان می تواند به چیزی تبدیل شود که هویت خاص خود را در سبک تیرانداز جعل کند. هنوز تاریخ انتشار بازی XDefiant اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه بازی در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، هنوز زمان لازم است تا Tom Clancy بعدی بتواند پای خود را پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *