1623253803 disney plus app main uns 1280x720 1 - اشتراک یکماهه رایگان Disney Plus در Xbox Game Pass Ultimate
زمان مطالعه: 2 دقیقه
علاوه بر بازی ها، Xbox Game Pass Ultimate به صورت دوره ای تعدادی امتیاز به مشترکان خود ارائه می دهد. یکی از این مزایای مایکروسافت که سال گذشته راه اندازی شد، یک نسخه آزمایشی رایگان برای دیزنی + ارائه می دهد و اکنون این شرکت اعلام کرده است که این آزمایش را دوباره برگردانده است. مشترکان Xbox Game Pass Ultimate می توانند یک ماه آزمایشی از دیزنی + استفاده کنند، اما مثل همیشه برخی از شرایطی وجود دارد که کاربران Ultimate باید قبل از ثبت نام از آنها آگاه باشند.

برای مبتدیان، شرایط اینطور است که این قابلیت فقط برای مشترکان جدید دیزنی + در دسترس است، اگرچه مایکروسافت در یک پست در Xbox Wire، خاطرنشان می کند که “اعضای نهایی که در حال حاضر اشتراک دیزنی + فعال ندارند، واجد شرایط ادعای 30 روز اشتراک خواهند بود.” بنابراین، به نظر می رسد مشترکان فعلی قادر به استفاده از این قابلیت نیستند، اما اگر اجازه دهید اشتراکتان از بین برود، پس از آن می توانید با یک ماه فاصله از این پیشنهاد استفاده کنید. مایکروسافت می گوید حتی کسانی که اولین بار در دسترس بودن مزایای دیزنی + را امتحان کرده اند نیز می توانند این قابلیت را داشته باشند.

اشتراک دیزنی + را می توان از طرق مختلف خریداری کرد: از طریق گالری Perks در کنسول های Xbox، از طریق برنامه Xbox در رایانه شخصی، یا از طریق برنامه تلفن همراه Xbox Game Pass. به محض ادعای حق امتیاز، به دیزنی + هدایت می شوید تا نسخه آزمایشی یک ماهه خود را فعال کنید، بنابراین هنگام اقدام به ادعای این تبلیغات، مطمئن شوید که اشتراک دیزنی + فعال ندارید.

تغییر نام PES به eFootball توسط کونامی و عرضه کاملا رایگان بازی
> > >

خبر خوب این است که اگر اشتراکی فعال دارید، وقت کافی برای متوقف کردن آن و مطالبه ماه رایگان خود از طریق Xbox Game Pass Ultimate را دارید. مایکروسافت می گوید این هدیه تا 30 سپتامبر قابل دریافت است، بنابراین در کل تابستان برای شما در دسترس خواهد بود.

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این واقعیت است که دیزنی + پس از پایان ماه رایگان شروع به شارژ نرخ اشتراک عادی خود می کند، بنابراین اگر نمی خواهید هزینه ای از شما کسر شود، احتمالاً ایده خوبی است که پس از فعال سازی حساب خود را لغو کنید. هدیه رایگان + Disney Xbox Game Pass Ultimate امروز فعال شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *