تستر با طرح بازی Destiny توسط بانجی عرضه می شود

به نظر میرسد که مایکروسافت تنها شرکتی نیست که به بازار لوازم خانگی دست برده است. مدتی پیش که این کمپانی مینی یخچال طرح اکس باکس را معرفی کرد، با استقبال عجیبی روبرو شد. حال بانجی سازنده بازی Destiny نیز به تولید لوازم خانگی روی آورده است. از امروز میتوانید تستر طرح Destiny را پیش خرید کنید.

به گزارش هاسترتک، سال گذشته بانجی به بازیکنان Destiny وعده داده بود، که اگر یکی از استریم های زنده جذب سرمایه، به میزان مورد نظر کمک مالی دریافت کند، توستر بازی Destiny را به واقعیت تبدیل خواهد کرد. این تستر ها با قیمت نستبا سنگین 84.99 دلار عرضه خواهند شد که میتواند برای یک تستر کمی زیاد باشد و بسیاری از افراد انتظار پرداخت مبلغی نزدیک به 100 دلار را برای یک تستر عادلانه نمیدانند.

تستر با طرح بازی Destiny توسط بانجی عرضه می شود
این تستر های دو تکه، با طرح رنگ ها و نشان مخصوص سلاح های فیوژن Jotunn طراحی شده اند. نکته جالب اینکه این تستر لوگوی بازی Destiny را بر روی نان های تست شده حک می کند که اقدام جالبی از سوی بانجی است.

به گفته بانجی 10% تمام سود فروش این تستر ها به بیمارستان کودکان St. Jude اهدا خواهد شد و خریداران به همراه آن یک ساندویچ نگه دار (Sandwich holder) رایگان نیز دریافت می کنند و کسانی که تستر ها را پیش خرید کنند یک کد برای دریافت نشان “Burnt Edges” در بازی Destiny 2 دریافت خواهند کرد. این تستر ها را میتوان از امروز از طریق فروشگاه رسمی بانجی پیش خرید کرد. انتظار میرود که این تستر ها در ماه دسامبر 2021 و یا ژانویه 2022 عرضه شوند.

استفاده از تشخیص چهره در چین برای جلوگیری از بازی کردن کودکان پس از ساعات خاموشی
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

تبلت 160 دلاری سامسونگ عرضه شد

خواندن مطلب بعدی ←

بازی Metro Exodus برای کنسول های نسل جدید عرضه شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *