• 25 فروردین 1403
Yoru Killjoy 1920x1080 - شخصیت جدید بازی Valorant معرفی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استودیوی Riot Games با انتشار یک تریلر سینماتیک از اپیزود دوم بازی Valorant، شخصیت جدید بازی به نام Yoru را معرفی کرد.
در اوایل ماه دسامبر اطلاعاتی از چهاردهمین ایجنت بازی Valorant لیک شد که در آن به جزئیات برجسته ای از جمله اسم، ویژگی ها و تک تک قابلیت های او اشاره شده بود. بسیاری از این اطلاعات از یک منبع روسی زبان ترجمه شده بودند که آن موقع کاربران به صحت این جزئیات چندان معتقد نبودند، اما هم اینک با معرفی کاراکتر Yoru، مشخص شد که تمام این اطلاعات در واقع حقیقت داشتند.
در این پیش نمایش سینماتیک ما شخصیت جدید بازی به نام Yoru را مشاهده می کنیم که با کمک مامور Phoenix در تلاش است یک Spike را که توسط Cypher، Viper و Jett از آن محافظت می شود، غیرفعال کند.
این تریلر علاوه بر نمایش Yoru تمام اطلاعات درز پیدا کرده را نیز به طور رسمی تایید کرد. Yoru یک مامور ژاپنی است که در کنار Phoenx, Jett, Raze و Reyna پنجمین کاراکتر دوئل کننده (Duelist) بازی محسوب می شود. به گفته طراحان و سازندگان استودیو Riot Games، سبک مبارزه ای Yoru  بر اساس ویژگی های مخفی کاری – نفوذی طراحی شده که آن ها با اضافه کردن قابلیت “پرش در ابعاد” به این ایده قوت بخشیده اند. همانند دیگر کاراکتر های دوئل کننده در بازی، Yuro می تواند با استفاده از قدرت هایش از تیم جدا شده و به خطوط دشمن ضربه وارد کند. با این وجود، او می تواند مانند Reyna و Raze نیز به روش های متفاوتی به کار گرفته شود و با استفاده از استایل مخفی کاری و تاکتیک های فریب دهنده اش دشمنان را از پا دربیاورد.

گفته می شود Riot Games برنامه ای جهت انتشار نقشه های جدید برای هر اپیزود را در نظر داشت اما با توجه بازخورد های جنجالی نقشه Icebox در اپیزود اول، آن ها فعلا به 5 نقشه موجود در بازی بسنده کرده اند. البته شایان ذکر است که Arena جدیدی در دست ساخت است اما در اپیزود دوم شاهد آن نخواهیم بود.
اپیزود دوم بازی Valorant فردا سه شنبه 12 ژانویه به همراه آیتم ها و بتل پس جدید منتشر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *