1623397154 windows 11 1280x720 1 - آیا مایکروسافت قصد رونمایی از ویندوز 11 را دارد؟
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مایکروسافت مدتی قبل اعلام کرده که خبری از عرضه ویندوز 10 اکس نخواهد بود. از طرفی کاربران بسیاری همچنان منتظر هستند تا این کمپانی به قول و قرار های خود در مورد سیستم عاملی برای دستگاه های دارای دو صفحه نمایش عمل کند و نسخه 21H1 ویندوز 10 که بنظر تحولی بزرگ برای این ویندوز می آمد، بیشتر جنبه یک بروز رسانی معمولی با قابلیت هایی جدید جزئی داشت. حال مایکروسافت به این نتیجه رسیده که نمیتواند بیشتر از این کابران را منتظر بگذارد و به نظر میرسد با مجموعه ای از سرنخ ها اشاراتی به عدد 11 دارد، که در ذهن ها یک چیز را تداعی می کند: ویندوز 11.

مایکروسافت به طور مستقیم نامی از ویندوز 11 نبرده است و مشخص نیست که آیا این نام برای ویندوز جدید در نظر گرفته شده است یا خیر. در عوض طی آخرین اطلاعیه خود اعلام کرده است که این “بزرگترین به روز رسانی ویندوز در سال های اخیر” خواهد بود.

1623397188 2021 06 11 12 06 45 windows 11 teaser is an 11 minute slo fi remix of startup sounds slashgear o - آیا مایکروسافت قصد رونمایی از ویندوز 11 را دارد؟
اولین سر نخ هایی که مایکروسافت در این باره منتشر کرده است، در توییت تاریخ برگزاری جدیدترین رویداد مایکروسافت قابل مشاهده است. در این توییت اعلام شده است که این رویداد روز 24 ژوئن، ساعت 11 ظهر برگزار خواهد شد، که با توجه به ساعات کاری مایکروسافت، ساعت عجیبی برای برگزاری یک رویداد بزرگ است. از طرفی عکسی که همراه با این توییت منتشر شده است، دارای نکته جالبی است. اگر کمی دقت کنید خواهید دید که نور افکنده شده از خارج پنجره لوگوی ویندوز، به علت کامل نبودن سایه قاب پنچره، شکل عدد 11 را بر روی زمین تداعی کرده است. همچنین در تیزری دیگر، روز گذشته مایکروسافت اقدام به انتشار ویدئویی 11 دقیقه ای بر روی شبکه یوتیوب خود کرده است، که یک موسیقی ریمیکس تشکیل شده از موسیقی لاگین ویندوز های نسل گذشته است.
همانطور که گفته شد، مایکروسافت روز 24 ژوئن طی رویدادی از این بروز رسانی بزرگ پرده برداری خواهد کرد. البته مایکروسافت تا به امروز بر حسب تجربه میداند که کاربران ویندوز رابطه خوبی با تغییرات بسیار بزرگ ندارند. پس بعید می رسد که این بروزرسانی ها تا حدی که مایکرسافت ادعا می کند دگرگون کننده باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *