1626116113 sony lspx s3 speaker 1280x720 1 - اسپیکر های شیشه ای و وایرلس سونی با نورپردازی رونمایی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سونی طی هفته جاری از اسپیکر های شیشه ای عجیبی رونمایی کرد. این اسپیکر های وایرلس به همراه چراغ های داخلی طراحی شده است که میتوان آن را همانند یک اکولایزر نوری تنظیم کرد.

به گزارش هاسترتک، دستگاه Sony LSPX-S3 دارای یک اسپیکر 46 میلیمتری داخلی است که به گفته سونی صدایی شفاف و پر قدرت ارائه می دهد. این اسپیکر با استفاده از بلوتوث و تکنولوژی LDAC کار می کند و دارای باتری های شارژی داخلی می باشد. به گزارش سامسونگ باتری های گوشی تا 8 ساعت به دستگاه شارژ دهی خواهد کرد. اگر کاربر علاقه داشته باشد تا دستگاه به برق متصل باشد میتوان از درگاه USB نوع C اسپیکر ها استفاده کرد. در صورت اتصال گوشی همراه به اسپیکر ها با دانلود برنامه Sony | Music Center میتوان اسپیکر ها را به صورت از راه دور کنترل کرد. این نرم افزار دارای مجموعه ای از گذینه های منحصر به فرد مثل تنظیم حالت خواب می باشد که اسپیکر پس از مدتی به طور خودکار خاموش شود.
1626116163 sony lspx s3 speaker table - اسپیکر های شیشه ای و وایرلس سونی با نورپردازی رونمایی شد
نکته جالب اینکه این اسپیکر ها دارای چراغ های داخلی با 32 مرحله روشنایی و سنسور لمسی می باشد. به وسیله این سنسور میتوان نور پردازی اسپیکر را به چندین حالت مختلف همانند bright و delicate و همچنین candlelight تنظیم کرد. حالت candlelight همانطور که از نامش پیداست نور شمع را شبیه سازی می کند و همانند شمع به طور لطیف و نامحسوسی لرزش ایجاد می کند تا حس نوع نور را تداعی کند. همچنین این چراغ ها دارای حالت  pulse می باشد که نور اسپیکر به همراه موسیقی در حال پخش به تپش در می آید.

سونی در حال استخدام تیم حفاظت از بازی های قدیمی پلی استیشن است
> > >

سونی اعلام کرده که طراحی این اسپیکر ها فقط با هدف شیک بودن در ذهن طراحی نشده اند و در مراحل ساخت و بسته بندی آن، حفاظت از محیط زیست فاکتور مهمی برای این کمپانی بوده، به شکلی که فقط 5% مواد استفاده شده در بسته بندی اسپیکر ها از جنس پلاستیک است و بقیه آن قابل بازیافت است.اسپیکر های Sony LSPX-S3 طی ماه آگوست سال جاری برای خرید در درسترس خواهند بود. قیمت دقیق آن هنوز مشخص نیست، اما انتظار میرود که حدود 349.99 دلار قیمت داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *