• 25 فروردین 1403
موس گیمینگ جدید و فوق سبک ریزر Viper V2 Pro رونمایی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

موس مدل وایپر (Viper) شرکت ریزر (Razer) یکی از بهترین موس های فوق العاده سبک مخصوص گیمینگ در دنیا بود که در سال 2019 عرضه شد، حال این کمپانی با عرضه مدل جدید آن از حضور خود در بازار رقبا اطمینان حاصل کرده است.

این برند مدل جدید این موس رابا نام Viper V2 Pro معرفی کرده است که یک موس بی سیم، سبک تر مدل قبلی آن است. مدل قبلی این موس 69 گرم وزن داشت که در مدل جدید به 58 گرم کاهش داشته است.

در عین کاهش وزن قابلیت های کلیدی موس ریزر بهبود داشته است تا ان را به گذینه ای عالی برای علاقه مندان گیمینگ و Esports تبدیل کند.

ViperV2Pro3 - موس گیمینگ جدید و فوق سبک ریزر Viper V2 Pro رونمایی شد

این موس بر پایه سنسور اپتیکال جدید Focus Pro 30K طراحی شده است و همانطور که از نامش پیداست دارای رزولوشن 30.000 نقطه بر هر اینچ می باشد. بر اساس گزارشات این سنسور دارای دقت 99.8% می باشد و از هوش مصنوعی برای ردیابی استفاده می کند.

محصول جدید ریزر دارای 26 مرحله تنظیم ارتفاع است که کاربر میتواند با استفاده از آن زمان شروع و پایان ردیابی را شخصی سازی کند. لازم به ذکر است که مدل قبل فقط 3 مرحله قابل تنظیم داشت.

کلید هایی بادوام تر از گذشته

ViperV2Pro2 - موس گیمینگ جدید و فوق سبک ریزر Viper V2 Pro رونمایی شد

موس Viper V2 Pro دارای سوییچ های کلید اپتیکال نسل 3 می باشد که دابل کلیک تصادفی را به حداقل می رساند و میزان تاخیر را کاهش می دهد.دوره زندگی این کلید ها 25 درصد بیشتر از نسل قبل می باشد.

Razer امسال نیز با محصولات جدید خود در مراسم CES 2022 آشوب به پا کرد
> > >

این موس ریزر را میتوان با استفاده از درگاه USB-C شارژدهی کرد و یک کلید DPI مخصوص نیز برای تنظیم میزان حساسیت ان بدون استفاده از نرم افزار تعبیه شده است.

ریزر در حال حاضر رنگ سفید و مشکی این موس را با قیمت 150 دلار به فروش می رساند که به همراه چسب لغزش گیر، کابل شارژ، دانگل USB در جعبه عرضه می شود. قیمت این محصول آن را در رده دیگر موس های فوق سبک موجود در بازار همانند محصولات Logitech و SteelSeries قرار می دهد و آن را به گذینه ای مناسب در این بازار رقابتی تبدیل می کند، چه طرفدار محصولات زیرر باشید یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *