• 3 اردیبهشت 1403
رویداد The Game Awards امسال با یک دسته بندی جدید باز خواهد گشت
زمان مطالعه: 2 دقیقه

با اینکه رویداد The Game Awards مخصوص بازیهای کامپیوتری است، در سالهای گذشته برخی کمپانی ها با فیلم و نمایش های اقتباس گرفته شده از بازی ها در این کنفرانس حضور داشته اند. اما از امسال این رویداد چنین محصولاتی را به رسمیت خواهد شناخت.

سازمان دهندگان TGA اعلام کرده اند که این رویداد در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) با یک دسته بندی جدید با نام “بهترین اقتباس” باز خواهد گشت. ازین پس کمپانی میتوانند برای هر پروژه‌ای که بازی‌ها را به رسانه‌های محبوب همانند فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی، پادکست‌ها و کتاب‌ها تبدیل کند ، تندیس دریافت کنند.

Best Video Game Adaptations Sonic Mortal Kombat Detective Pikachu - The Game Awards با یک دسته بندی جدید باز خواهد گشت

بر خلاف سال های گذشته که این رویداد به دلیل پاندمی کرونا و دیگر مشکلات به صورت آنلاین اجرا شده بود، The Game Awards در سال جاری بصورت حضوری خواهد بود، و همزمان به صورت زنده از طریق IMAX experience استریم خواهد شد. جزئیات بیشتری از این برنامه در ماه‌های آینده ارائه  خواهد شد.

در حال حاضر وبسایت رسمی این رویداد بروز رسانی نشده است و از شرکت کنندگان آن اطلاعاتی در دسترس نیست.

هرچند گیمر ها به خوبی می دانند که متاسفانه سال 2022، سال بسیار خوبی برای بازی های کامپیوتری نبود و عنوان های چشم گیر متعددی عرض نشد. انتظار داریم که بازی Elder Ring بدون شک برنده جایزه بهترین بازی سال شود، چرا که رقیب اساسی برای آن وجود ندارد.

ایجاد یک دسته بندی جدید برای محصولات اقتباس گرفته شده از بازی های کامپیوتری موضوع  تعجب آوری نیست، چرا که امسال رسانه‌های الهام‌گرفته‌شده از بازی ها، از جمله سریال تلویزیونی Halo که مدت‌ها در حال ساخت بود، فیلم Sonic the Hedgehog 2 که با استقبال خوبی روبرو شد و فیلم Uncharted هیاهوی زیادی در این زمینه ایجاد کرده اند.

هنری کاویل Warhammer 40.000 را به سینما و تلویزیون میاورد
> > >

همچنین در سال های آینده عناوین متعددی دیگری همانند God of War، Horizon و Gran Turismo در این دسته بندی خواهیم دید. همچنین، سریال تلویزیونی The Last of us که تا عرضه آن زمان زیادی باقی نمانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *