FAP2LyDVkAYpEm3.0 - سریال Last of Us شرکت HBO در سال جاری عرضه نخواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به نظر میرسد که سریال Last of Us از معدود سریال های اقتباسی باشد که به بازی کامپیوتری آن بسیار پایبند مانده، اما متاسفانه به گفته مدیر محتوای HBO کیسی بلویز (Casey Bloys) این سریال در سال میلادی جاری عرضه نخواهد شد.

به گفته بلویز: “Last of Us در حال حاضر در کانادا در حال فیلم برداری است و هنوز تاریخ پخشی اعلام نکرده ایم. اما این تاریخ سال 2022 نخواهد بود چرا که فیلم برداری همچنان ادامه دارد.” وی در مصاحبه ای دیگر با وبسایت Deadline نیز این موضوع را تکرار کرد و احتمال داد که تاریخ پخش سریال سال 2023 میلادی باشد.

با اینکه ممکن است این خبر کمی ناراحت کننده باشد، اما از طرفی میتواند خبر خوبی برای طرفداران سری بازی های Last of Us باشد، چرا که این بازی از عنوان های محبوب به شمار می رود و بهتر است HBO برای آن سنگ تمام بگذارد ، پس شاید کمی تحمل بیشتر ارزشش را داشته باشد. در این سریال Pedro Pascal در نقش Joel و Bella Ramsey در نقش Ellie و همچنین  Merle Dandridge در نقش Marlene حضور پیدا کرده اند. کارگردان هنری بازی یعنی Neil Druckmann نیز نقش مدیر تولید و دستیار نویسنده سریال را در اختیار دارد. نویسنده سریال نیز Craig Mazin می باشد که به تازگی سریال Chernobyl را از وی دیده ایم.

این سریال یکی از اقدامات سونی برای تبدیل سری بازی های معروفش به فیلم و یا سریال تلویزیونی می باشد. با عرضه فیلم سینمایی Uncharted طی هفته گذشته و فیلم سینمایی Ghost of Tsushima که در حال ساخت می باشد و همچنین سریال برگرفته شده از بازی Twisted Metal که مراحل فیلم برداری را طی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *