Whatsapp 740x389 1 - قابلیت ارسال پیام به خود در بروز رسانی جدید واتس اپ
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آیا شده بخواهید برای خود یک متنی را از یک گوشی به تبلت خود یا از کامپیوتر خانه به گوشی بفرسید؟ یا قصد داشته باشید از روی کامپیوتر یک فایل را در گوشی خود بریزید اما به کابل دسترسی نداشته باشید و یا اصلا حوصله اتصال کابل نداشته باشید؟ زمانی که لینک یک صفحه وب را در گوشی خود کپی می کنید و میخواهید آن را در مرورگر کامپیوتر خود باز کنید چطور؟

توانایی ارسال پیام برای خود قابلیتی است که بسیار دست کم گرفته می شود. به خصوص اگر از یک برنامه در چندین دستگاه همراه مختلف استفاده می کنید. واتس اپ این روزها ویژگی های جدید زیادی به عنوان بروز رسانی دریافت کرده است. قابلیت هایی اعم از افزایش تعداد افرادی که می توانید به چت های گروهی اضافه کنید تا ایجاد نظرسنجی های گروهی و موارد دیگر. اکنون، این شبکه اجتماعی در حال کار بر روی نوعی ویژگی است که به شما امکان می دهد برای خودتان پیام ارسال کنید و علاوه بر آن، پیام ها را برای آینده ذخیره کنید.

این تغییر کوچک، اما مفید است. بر اساس گزارش WABetInfo، واتس‌اپ در حال حاضر در حال آزمایش ویژگی “ارسال پیام‌رسانی به خود” است که همانطور که از نامش پیداست، به شما امکان می‌دهد بدون هیچ مشکلی برای خود پیام ارسال کنید. این قابلیت برای کسانی که به دنبال ارسال پیام برای خود به عنوان یادداشت هستند یا کسانی که از یک پلت فرم در چندین دستگاه همراه استفاده می کنند مناسب است.

معرفی گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی Z Fold 4
> > >

whatsapp self messaging feature 768x858 1 652x728.jpg - قابلیت ارسال پیام به خود در بروز رسانی جدید واتس اپ

بروز رسانی هنوز عرضه نشده است

شایان ذکر است که هنوز هم می‌توانید با استفاده از لینک wa.me یا با ایجاد گروهی که تنها عضو آن هستید به پیام های خود پاسخ دهید، اما این روش دشواری های خاص خود را دارد. با استفاده از قابلیت ارسال پیام به خود در واتس‌اپ، به روشی مناسب برای انتقال فایل‌ها بین دستگاه خود خواهید داشت.

با توجه به اینکه واتس اپ از چند دستگاه پشتیبانی می کند، می توانید با استفاده از این قابلیت به راحتی فایل ها و اسناد را بین دستگاه های مختلف جا به جا کنید.این ویژگی در حال حاضر در آخرین نسخه بتای v2.22.24.2 بر روی گوشی های اندروید مشاهده در دسترس است.  برخی از کاربران در حال حاضر به  این ویژگی دسترسی دارند.

در نرم افزار واتساپ وقتی روی دکمه  شناور در گوشه سمت راست و پایین صفحه ضربه می زنید، گزینه های شروع یک گفتگوی جدید، ایجاد یک گروه جدید یا یک انجمن را مشاهده می کنید. در زیر این گزینه های لیست مخاطبان شما وجود دارد. بعد از عرضه بروز رسانی “ارسال پیام به خود”، گزینه “Me” یا خودم  در بالای لیست مخاطبان اضافه خواهد شد و به شما امکان می دهد به خود پیام ارسال کنید.

همانطور که گفته شد این ویژگی در حال حاضر برای همه قابل استفاده نیست، اما به نظر می رسد که این شرکت سخت در حال کار و آماده سازی آن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *