1628943098 reddit launches tiktok clone 1280x720 3 - Reddit نیز بخش ویدئو کوتاه خود را راه اندازی کرد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ویدئو های کوتاه که کاربران سریعا میتوانند در بین آن ها گشت و گذار کنند یکی از داغ ترین ترند های موجود در شبکه های اجتماعی است و به تازگی ردیت (Reddit) نیز به جمع این شبکه ها پیوسته است. این کمپانی در حال گسترش ویدئوها بر روی پلتفرم خود است و این قابلیت را به نسخه iOS اپلیکیشن خود افزوده است.

تیک تاک (TikTok) اولین پلتفرمی بود که ویدئوهای کوتاه را مشهور کرد. با این محتویات کاربران میتوانند به سرعت در بین ویدئوهای کوتاه متعدد که توسط دیگران منتشر می شود جستجو کنند که منبع سرگرمی بی پایانی محسوب می شود. اسنپ چت واینستاگرام نیزمدتی است که قابلیت مشابه ویدئوی کوتاه خود را دارند و یوتیوب نیز به تازگی این سیستم را راه اندازی کرده است.

امروز بیشتر یک پلتفرم برپایه نوشته است که اجازه اشتراک تصاویر و ویدئوها را نیز به کاربر می دهد. این اواخر ردیت قابلیت استریم زنده ویدئو ها را نیز با نام Reddit Public Access Network عرضه کرده است و حال با استفاده از امکانات اشتراک ویدئوی خود قصد دارد تا تجربه مشابه تیک تاک به کاربران خود بدهد.

این امکان در حال حاضر به طور انحصاری برای کابران iOS اپلیکیشن ردیت عرضه شده است و کاربران با بروز رسانی اپلیکیشن خود، یک دکمه جدید در کنار گذینه جستجوی اپلیکشین مشاهده خواهند کرد بخش ویدئو های کوتاه استریم شده را باز می کند و کاربر میتواند آن ها را به ترتیب تماشا کند.

دریت برخی امکانات پایه پلتفرم خودرا در استفاده از این ویدئو ها فعال کرده است، همانند امکان upvote و downvote ویدئو ها، جایزه دادن به آن ها و یا اینکه ویدئو ها در کدام زیر مجموعه ردیت منتشر شده اند. کاربران ویدئو هایی را خواهند دید که در بخش آن بر روی ردیت عضو (subscribe) شده باشند، تا از پخش ویدئوهای ناخواسته جلوگیری شود.

تئاتر یوتیوب تابستان امسال برای رویدادها و کنسرت ها راه اندازی می شود
> > >

همانطور که گفته شد این قابلیت در حال حاضر فقط برای کاربران iOS در دسترس است، و خبری درباره عرضه آن بر روی دیگر پلتفرم ها منتشر نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *