1623602226 2021 06 13 21 05 07 0d32de20 cbc7 11eb 8ff1 6b632a03fbfa cf webp 675380 opera 1 - بازی GodFall برای کنسول PS4 عرضه می شود
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بازی GodFall اولین عنوانی بود که در سال 2019 طی فستیوال Game Awards  برای کنسول پلی استیشن 5 تایید شد. حال تیم Counterplay Games و Gearbox اعلام کرده اند که در پی گسترش میزان بازیکن های این عنوان هستند.

به گزارش هاسترتک، اگر مشتریان بازی GodFall را برای کنسول پلی استیشن 4 تهیه کنند، این بازی را به صورت رایگان برای پلی استیشن 5 نیز دریافت خواهند کرد. این اواخر تعداد زیادی از بازی های PS4 و Xbox One به روز رسانی به PS5 و Xbox Series X/S دریافت کرده اند و در برخی موارد این بروز رسانی به صورت رایگان نیز بوده است. اما تعداد عناوینی که همانند GodFall به سمت کنسول نسل قبل رفته باشند بسیار محدود است. شاید دلیل آن عدم فروش کافی کنسول های نسل جدید به علت کمبود عرضه است. کمپانی EA نیز مدتی پیش اعلام کرد که بازی جدید بتلفید برای هر دو کنسول نسل جدید و قدیم عرضه خواهد شد و به نظر میرسد که این تصمیم نیز به همین دلیل گرفته شده باشد.

از طرفی تیم سازندگان بازی بسته الحاقی جدیدی برای بازی با عنوان Fire and Darkness معرفی کرده اند، که دشمنان جدید و تعدادی ماموریت جدید برای نجات قلمروی آتش به بازی اضافه می کند. همچنین به زودی تمام بازیکن ها به روز رسانی جدیدی برای بازی با عنوان Lightbringer  دریافت خواهند کرد، که حالت های جدید برای بازی، قابلیت matchmaking جدید، مجموعه عظیمی از loot و بیش از 50 نوع skin مختلف به بازی اضافه خواهد کرد.

نسخه پلی استیشن 4 بازی GodFall روز 10 آگوست سال جاری عرضه خواهد، و بسته الحاقی جدید آن نیز همان روز برای پلتفرم های PS4, PS5 و فروشگاه Epic عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *