1627234087 yellow moon resize md - مشکل خودروی خودران تسلا و اشتباه گرفتن ماه با چراغ زرد راهنمایی + فیلم
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تسلا اخیراً اعلام کرده است که هر کاربر تسلا می تواند با 99 تا 199 دلار در ماه اشتراک Autopilot’s Full Self-Driving را خریداری کنید، اما به نظر می رسد این ویژگی جدید دارای باگ عجیبی است. اخیراً یک راننده تسلا برای شوخی با یک مشکل کوچک سرگرم کننده با سیستم جدید تسلا، به توییتر رفت.

به نظر می رسد که این ویژگی ماه کامل را با نور زرد اشتباه می گیرد و سرعت خودرو را کاهش می دهد. لازم به ذکر است که این یک ماه بسیار زرد و کاملا کم نور است.

1627234211 2021 07 25 21 58 02 moon tricks teslas fsd into thinking it is a yellow light - مشکل خودروی خودران تسلا و اشتباه گرفتن ماه با چراغ زرد راهنمایی + فیلم

تسلا از زمان معرفی ویژگی Full-Self-Driving سهم مناسبی از مسائل را داشته است ، اما انتظار می رود هنگام آزمایش یک فناوری جدید، مهندسان تمام تلاش خود را بکنند تا همه مشکلات را قبل از بروز کاهش دهند، اما این کار غیرممکن است.

از طرف دیگر، این شرکت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات احتمالی پس از یافتن آنها انجام می دهد. هنوز هم باید فکر کرد که ویژگی کامل رانندگی تسلا در چه مرحله ای از توسعه است.

چراغ های راهنمایی ممکن است برای سیستم ها گیج کننده باشند و یک ماه زرد بسیار کم نور حتی می تواند لحظه ای به عنوان یک چراغ راهنمایی برای چشم انسان معرفی شود. بنابراین بیایید ماسک را کمی درک کنیم و منتظر بمانیم و ببینیم که مهندسان وی چگونه این مشکل را برطرف می کنند، که شک نداریم زودتر از اینکه فکرش را بکنید رفع خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *