ENn xRFUcAEgB2H 1440x720 - عینک های TCL با صفحه نمایش OLED و کیفیت 1080p در راه هستند
زمان مطالعه: 2 دقیقه

TCL در حال ساخت عینک های آفتابی با صفحه نمایش Full HD است. این عینک های پیشرفته، تلویزیونی مجازی برای تماشا به صورت خصوصی هستند.

کمپانی TCL که معمولا به ساخت تلویزیون و گوشی های هوشمند مشهور است، طی جشنواره CES سال گذشته مدل مفهومی عینک های صفحه نمایش دار با نام پروژه آرچری (Archery) را معرفی کرد، و طی CES امسال نیز از اولین مدل ساخته شده این عینک ها رونمایی کرد. برخلاف دیگر عینک های هوشمند که در صدد پیوند زدن واقعیت با دنیای دیجیتال هستند، هدف پروژه آرچری به واقعیت نزدیکتر و دسترسی به آن ساده تر است.

1610436241 tcl wearable display 02 - عینک های TCL با صفحه نمایش OLED و کیفیت 1080p در راه هستند

این عینک با دوصفحه نمایش – هرکدام برای یک چشم – می تواند تجربه تماشای صفحه نمایش های بزرگ را شبیه سازی کند، با این تفاوت که بسیار سبک و قابل حمل بوده، و میتوانید در هر مکانی از آن استفاده کنید، صفحه نمایش های سونی نصب شده بر روی این عینک از نوع OLED با کیفیت 1080p هستند و تجربه ای همانند تماشای تلویزیون از فاصله 4 متری را رقم میزنند.

1610436214 tcl wearable display 01 1280x720 1 - عینک های TCL با صفحه نمایش OLED و کیفیت 1080p در راه هستند

این عینک از قابلیت اتصال از طریق پورت USB نوع C به دستگاه های مختلف مثل گوشی همراه، لپتاپ، تبلت و یا هر دستگاه دیگری بهره می برد. همچنین این دستگاه به کنسول های خانگی نیز متصل می شود. از طرفی به گفته TCL این عینک دید جانبی کاربر را کور نمیکند و به راحتی میتوان فضای اطراف را از گوشه چشم دید.

این صفحه نمایش های پوشیدنی TCL تا سال آینده برای عرضه آماده خواهند شد، ولی متاسفانه فقط برای تعداد محدودی از کشور ها موجود خواهد بود. از طرفی قیمت آن نیز مشخص نیست.با این حال گیمینگ بر روی این صفحه نمایش ها از جمله تجربیاتی است که ارزش امتحان کردن دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *