iphone
زمان مطالعه: 3 دقیقه

اپل مدل‌های جدید آیفون 14 و آیفون 14 پرو را اواخر امسال با طراحی جدید و ویژگی‌های پیشرفته فراوان معرفی خواهد کرد. با انتشار اخبار و شایعات، ما به تدریج در حال توسعه تصویری از طراحی گوشی های پرچمدار هستیم. با این گفته، شماتیک های جدیدی برای iphone 14 و iphone 14 pro max به صورت آنلاین ظاهر شده است که هدف آن ارائه جزئیات بیشتر در مورد طراحی و ابعاد گوشی ها، از جمله اندازه برآمدگی دوربین است.

شماتیک های جدید آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس به ما بینشی در مورد ابعاد و ضخامت پرچمداران آینده با برآمدگی دوربین بزرگتر می دهدشماتیک های آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس که به صورت آنلاین توسط Max Weinbach به اشتراک گذاشته شده است، طراحی کلی ضخیم تر و برآمدگی دوربین بزرگتر را در مقایسه با مدل های فعلی نشان می دهد. شماتیک ها به ما نگاه بسیار خوبی به ابعاد و آنچه می توانیم از مدل های «Pro» در طراحی داشته باشیم، می دهد. طبق اطلاعات فاش شده، آیفون 14 پرو مکس 77.58 میلی متر عرض دارد که کمی کوچکتر از آیفون 13 پرو مکس با 78.1 میلی متر است. از نظر ارتفاع، آیفون 14 پرو مکس کمی کوچکتر از آیفون 13 پرو مکس با 160.7 میلی متر در مقایسه با 160.8 میلی متر خواهد بود.

iPhone 14 pro 8 - شماتیک های آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس، طراحی کلی ضخیم تر را با برآمدگی دوربین بزرگتر نشان می دهد

اپل در حال حاضر ضخامت مدل های آیفون 13 پرو را در مقایسه با آیفون 12 پرو افزایش داده است. با این حال، به نظر می رسد این شرکت ضخامت را با iphone 14 پرو مکس 7.85 میلی متر در مقایسه با 7.65 میلی متر برای آیفون 13 پرو مکس افزایش دهد. همین امر در مورد برآمدگی دوربین در مدل های آیفون 14 پرو نیز صدق می کند. اپل برآمدگی دوربین را با مدل‌های آیفون 13 پرو با ضخامت 3.60 میلی‌متر افزایش داد و با مدل‌های آیفون 14 پرو، اندازه آن به 4.17 میلی‌متر افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، کل پلاتو دوربین دارای 5 درصد افزایش اندازه در همه جهات خواهد بود.

گوشی هوشمند Poco مدل F2 ساخته خواهد شد
> > >

در مورد iphone 14 pro، شماتیک‌ها نشان می‌دهند که مدل 6.1 اینچی در مقایسه با 7.5 در آیفون 13 پرو فعلی، کمی کوچک‌تر و 7.45 میلی‌متر خواهد بود. از نظر ارتفاع، iphone 14 pro تقریباً با مدل فعلی برابر با 147.46 میلی‌متر در مقابل 147.5 برای مدل فعلی خواهد بود. برجستگی دوربین دارای همان افزایش اندازه iphone 14 pro max خواهد بود.

iPhone 14 Pro Ma - شماتیک های آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس، طراحی کلی ضخیم تر را با برآمدگی دوربین بزرگتر نشان می دهد

می بینیم که اپل به دنبال این است که iphone 14 را کمی کوچکتر از مدل فعلی کند. در حالی که اندازه صفحه نمایش ثابت باقی می ماند، ما فرض می کنیم که اپل در مدل های iphone 14 پرو حاشیه ها را کوچکتر خواهد کرد. این به شرکت اجازه می دهد تا قاب کوچکتری تولید کند. در مورد برآمدگی دوربین، به نظر می‌رسد اپل به دنبال بزرگ‌تر کردن سنسورها نسبه به مدل‌های فعلی است. به طور بالقوه، اپل ممکن است برخی از ویژگی های انحصاری برای مدل های “Pro” داشته باشد. اگر اپل ضخامت دستگاه را افزایش دهد، می‌توان انتظار باتری‌های بزرگ‌تری را نیز داشت که یک مزیت بزرگ برای مدل‌های آیفون 14 پرو خواهد بود.

iPhone 2 - شماتیک های آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس، طراحی کلی ضخیم تر را با برآمدگی دوربین بزرگتر نشان می دهد

در قسمت جلویی، ما منتظر یک بریدگی قرص شکل و سوراخ پانچ برای Face ID و دوربین جلو هستیم. قبلاً شایعه شده بود که کات اوت ها بزرگتر از رقبا خواهند بود.

انتظارات شما از مدل های آیفون 14 پرو چیست؟ به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *