1623244437 vivaldi 4 - مرورگر Vivaldi 4.0 با قابلیت های جذاب آماده دانلود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

1شرکت سازنده مرورگر ویوالدی، می گوید Vivaldi 4.0 مهمترین نسخه ارائه شده در سال است و هدف این است که به کاربران جایگزینی برای Big Tech بدهیم. به روزرسانی 4.0 برای مرورگر Vivaldi، ابزارهای یکپارچه آن را در مرورگر همراه با موارد مهم دیگری، از جمله Vivaldi Translate و نسخه های بتاVivaldi Mail ، Calendar و Feed Reader، به وجود می آورد.

ویوالدی می گوید که یک جنبش رو به رشد مردم در سراسر جهان به دنبال یک جایگزین قابل اعتماد و کاربردی برای ابزارهای ارائه شده توسط غول های فناوری مانند Google و دیگران است. ویوالدی قصد دارد این تقاضا را برآورده کند و مجموعه جدیدی از ویژگیهای یکپارچه را برای کنترل بیشتر اطلاعات و گردش کار به کاربران ارائه می دهد.

نسخه 4.0 مرورگر vivaldi برای پلتفورم های دسک تاپ و اندروید ارائه شدهکه دارای یک ویژگی ترجمه یکپارچه برای حفظ حریم خصوصی است که توسط Lingvanex پشتیبانی می شود و میزبان آن ویوالدی است. نکته اصلی این است که این ویژگی ترجمه، ترجمه ها را از دسترس Google و Microsoft دور نگه می دارد. نسخه 4.0 همچنین نسخه های بتا Vivaldi Mail ،Vivaldi Feed Reader و Vivaldi Calendar را به ارمغان می آورد.

1623244490 vivaldi mail beta - مرورگر Vivaldi 4.0 با قابلیت های جذاب آماده دانلود

کاربران Mail Beta می توانند استفاده از سرویس جدید را با ایمیل های موجود و خدمات تقویم خود یا تنظیم حساب در vivaldi.net یا از طریق سرویس های شخص ثالث مانند Fastmail انتخاب کنند. Vivaldi 4.0 در حال حاضر برای رایانه های Windows ،Mac و Linux و دستگاه های تلفن همراه و تبلت هایی که دارای Android 5 یا بالاتر هستند در دسترس است.

گوگل کروم به طور خودکار کاربران را از وبسایت های ناامن دور خواهد کرد
> > >

این مرورگر همچنین برای Chromebook های به روز موجود است و هم اکنون می توانید آن را دانلود کنید. در حالی که از ابزارهای جدید استقبال می شود، مرورگری که قول می دهد کاربر را در درجه اول قرار دهد، می تواند جذاب ترین مرورگر برای کاربران باشد. Vivaldi دارای رمزگذاری End to End برای سرویس های همگام سازی و مسدود کننده تبلیغات و ردیاب یکپارچه است. ویوالدی می گوید که اغلب یک دسترسی به داده مکانی از کاربران گرفته می شود که ممکن است کاربران از آن بی اطلاع باشند و این از طریق خدمات ترجمه شرکت هایی مثل گوگل و مایکروسافت است. از آنجا که ویوالدی خدمات ترجمه خود را در سرورهای واقع در ایسلند میزبانی می کند، هیچ سرور شخص ثالثی مانند گوگل و … درگیر آن نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *