1624894123 2021 mercedes amg gt black 02 1280x720 1 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
زمان مطالعه: 5 دقیقه
از سال 2006، سری سیاه جایگاه ویژه ای در AMG داشته است. سری جدید AMG GT Black این سنت را به سطح بی سابقه ای از قدرت و عملکرد می رساند. و در حالی که وسیله نقلیه واقعاً آماده جاده است، تنها مکان برای آزمایش واقعی توانایی های آن در یک مسیر مسابقه ای است.
اگر موتورهای بنزینی با بازدهی بالا از طریق الکتریسیته با هم ادغام شوند، 2021 مرسدس-AMG GT سری سیاه با هیاهوی فراوان نمایان می شود. قوی ترین سری Black، یک هیولا GT مناسب جاده با 720 اسب بخار است که بیش از حد از استاندارد های جاده ای فراتر رفته است.
1624894180 2021 mercedes amg gt black 06 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
همانند اتومبیل های بی اندازه قدرتمند AMG، سری AMG GT BLACK از یک موتور دست ساز V8 استفاده می کند – نام سازنده با افتخار روی آن حک شده است – و برای گشتاور 590 پوند فوت تنظیم شده است. این پیشرانه دیفرانسیل عقب است و دارای یک گیربکس هفت سرعته دو کلاچه AMG-SPEEDSHIFT است.
AMG می گوید 0-60 مایل در ساعت در 3.1 ثانیه انجام می شود،  و حداکثر سرعت آن 202 مایل در ساعت است.
مرسدس AMG GT سری سیاه نشانه بازگشت نامی نمادین به دنیای اتومبیل های فوق العاده اسپرت است. غیرمتعارف و وحشی است.این اتومبیل از مهندسی سازش ناپذیر همراه با عملکرد بی سابقه – به ویژه در مسیر مسابقه – بهره می برد.
1624894152 2021 mercedes amg gt black 09 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
طراحی سبک و طراحی سیستماتیک با تغییرات فنی گسترده ای روبرو است، مانند بیتوربوی V8 کاملاً اصلاح شده با میل لنگ تخت و بهینه سازی شدید آیرودینامیک. بال عقب دوقلو در کنار سایر اقدامات هوایی پیشرفته، خروجی مطلوب و تعادل کامل خودرو در هر شرایطی را تضمین می کند.
قدرتمندترین موتور سری AMG V8 در تمام دوران ها روی این خودرو سوار شده اند، حتی داده های کلیدی آن روی کاغذ هم نفس شما را به شماره می اندازد: 537 کیلووات (730 اسب بخار) و حداکثر گشتاور 800 نیوتن متر، این خروجی خارق العاده با چندین تغییر گسترده به دست آمد. از یک طرف میل لنگ اصلاح شده که اکنون تمام پایه های میل لنگ را در یک سطح قرار داده است. این تکنولوژی به عنوان Flatplane V8 شناخته می شود. این میل لنگ مسطح دارای یک ترتیب شلیک اصلاح شده است و چرخش بهتر و پاسخ مستقیم تر را تسهیل می کند. دو توربوشارژر جدید گاز اگزوز سهم عمده ای در قدرت فوق العاده موتور دارند. آنها دارای توربین های نصب شده بر روی اصطکاک و طراحی توربوشارژ گاز اگزوز twinscroll هستند. هدف از هر دو اقدام این بود که بتوانیم واکنش سریعتر موتور را نسبت به دستورات شتاب دهی انجام دهیم. دامنه خنک کننده هوا به منظور اطمینان از خروجی فوق العاده حتی در بار مداوم بالا افزایش یافته است.
AMG RIDE CONTROL با میرایی قابل تنظیم 3 مرحله ای و بخصوص تنظیم حالت اسپرت در تنظیمات و همچنین بخش دستی برای تنظیمات فردی ارتفاع خودرو برای مسیر و راننده در نظر گرفته شده است.
میله پیچش کربن محور جلو، با تنظیم دو برابر برای سازگاری فردی با راننده و پیست. راهنمایی بهینه چرخ برای به حداکثر رساندن کنترل و بازخورد دقیق در فرمان. و حذف فرمان محور عقب برای کاهش وزن بیشتر اعمال شده است.
1624894124 amg cigarette 2021 203 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
سیستم اگزوز عملکرد AMG در فولاد ضد زنگ دیواره نازک با دو لوله انتهایی دوقلو که به ترتیب در سمت چپ و راست قرار دارند – به لطف دو دریچه گاز اگزوز، خروجی هوا به شدت تقویت شده و بهره را افزایش می دهد.
شباهت به اتومبیل های مسابقه ای AMG GT3 و AMG GT4 از لحاظ بصری و فنی از قبل بیشتر است. در حال حاضر با ورودی هوای رادیاتور جدید و به طور قابل توجهی بزرگتر شروع می شود که مستقیماً از ماشین مسابقه ای AMG GT3 سرچشمه می گیرد. رادیاتور دارای اتصالات عمودی در کروم تیره است، زیرا اکنون که کولرهای قوس چرخ نیز مستقیماً از طریق ورودی مرکزی با هوا تغذیه می شوند، دیگر نیازی به دو ورودی هوای خارجی اضافی در پیش بند جلو نیست.
1624894192 2021 mercedes amg gt black series 154 1601842363 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
فیش های داسی شکل جریان هوا را در اینجا بهینه می کنند، که علاوه بر افزایش نیروی رو به پایین در محور جلو، باعث خنک شدن ترمز نیز می شود. ‘پره های هوا' جریان را به سمت چرخ ها کنترل و هدایت می کنند. همراه با برشهای جلوی چرخها، این امر به منظور کاهش ضریب درگ و افزایش فشار رو به پایین است. بنابراین طراحی جدید حداکثر بهره وری هوای خنک را با مقاومت در برابر هوا پایین تر و افزایش سطح نیروی پایین در جلو را ترکیب می کند.
تقسیم جلوی فیبر کربن دارای دو تنظیم دستی است (Street and Race – Race منحصراً برای استفاده در پیست های اتومبیلرانی) و بنابراین می تواند متناسب با نیازهای مختلف مسیر تنظیم شود.
1624894197 2021 mercedes amg gt black series 157 1601842365 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
لوورهای یکپارچه (شکافهای هوا)، با پنج پره در رنگ بدنه و دهانه های هوای خروجی در پشت چرخ ها در بال های الیاف کربن جلو، با استفاده از تهویه قوس چرخ موثر به افزایش فشار رو به پایین در محور جلو کمک می کنند. هوای جاری در اطراف وسیله نقلیه نیز با صفحات جانبی جدید، به طور قابل توجهی بزرگتر و گسترده تر شده اند، که با عناصر فیبر کربن سیاه، که به تیغه های عمودی در جلو و عقب ادغام می شوند، بهینه می شود. کانال های اضافی هوای خنک کننده برای خنک سازی ترمز در محور عقب در پانل های طاقچه جانبی قرار دارند.
1624894182 f8a0183 2 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
هر دو تیغه ایروفویل از الیاف کربن ساخته شده اند، که می توانند به صورت مکانیکی تنظیم شوند و بنابراین با شرایط مختلف مسیر سازگار می شوند. تیغه موقعیت دوم و پایین بخصوص باریک و کوچک ساخته شده است زیرا برای هوای ورودی از جلوی ماشین ایده آل است. ساپورت های آیروفیل سبک و در عین حال مقاوم فیبر کربن، رنگ مشکی مات و طراحی شده بر اساس شبیه سازی های گسترده، بازده آیرودینامیکی را نیز افزایش می دهند. آنها به درب عقب فیبر کربن که سیاه نیز است پیچ و مهره می شوند.
جزئیات جذاب دیگر: فلپ متحرک در تیغه فوقانی. این عنصر آیرودینامیکی فعال به صورت الکترونیکی با درجه 20 تنظیم می شود تا متناسب با وضعیت رانندگی و حالت AMG DYNAMICS انتخاب شود و دینامیک طولی و عرضی را بهبود بخشد. در موقعیت مسطح، مقاومت هوا را کاهش می دهد تا به سرعت بالاتری برسد. در موقعیت شیب دار، به دلیل افزایش نیروی رو به پایین در محور عقب، فلپ عملکرد ترمز و پایداری در پیچ را بهبود می بخشد.
1624894198 2021 mercedes amg gt black series 184 1601842383 - معرفی اتومبیل سوپراسپرت Mercedes-Benz AMG GT Black Series 2021
مرسدس-AMG GT سری سیاه عضویت خود در لیگ اتومبیل های فوق العاده اسپرت با فیبر کربن را نشان انجام داده است. نکات برجسته ای مانند سرپوش الیاف کربن متمایز و بال عقب که از ماشین های مسابقه ای ورزشی الهام گرفته شده است، ظاهر موتور اسپرت را با خروجی قدرت موتور اسپرت ترکیب می کند.
مشخصات فنی
– موتور کاملاً جدید 4.0L V8 biturbo
– 720 اسب بخار و 590 پوند فوت گشتاور
– 0–60 مایل در ساعت در 3.1 ثانیه، 0–124 مایل در ساعت در کمتر از 9 ثانیه
– حداکثر سرعت 202 مایل در ساعت
– جعبه دنده تقویت شده AMG SPEEDSHIFT® DCT 7G دو کلاچه
– سیستم تعلیق سیم پیچ AMG با AMG RIDE CONTROL میرایی قابل تنظیم
– پخش کننده جلو با دو حالت دستی قابل تنظیم: “خیابان” و “مسابقه”
– تیغه های اسپویلر عقب قابل تنظیم مکانیکی
طراحی
– رادیاتور بزرگتر جدید و سازگار با GT3
– طراحی داخلی میکروفیبر انحصاری چرم ناپا / DINAMICA با دوخت بالا و متضاد نارنجی یا نقره ای
– صندلی های استاندارد AMG Performance
– فرمان AMG Performance
– پنل و قطعات آلومینیومی

قیمت

بررسی لپتاپ گیمینگ و طراحی ایسوس ROG Zephyrous Duo 16 با دو صفحه نمایش + آنباکسینگ
> > >

– در امریکای شمالی 325000 دلار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *