• 31 اردیبهشت 1403
1615743778 drone license requirements - قوانین نهایی FAA در مورد پهپادها از 21 آوریل اجرایی می شوند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
FAA (اداره هوانوردی فدرال) تاریخ اجرای قوانین سختگیرانه پهپاد های خود را تعیین کرده و برخی اقدامات زودتر شروع می شوند. FAA اعلام کرده است که قوانین Remote ID و Operations Over People از 21 آوریل 2021 شروع به کار می کنند. از آن تاریخ به بعد، شما باید شماره سریال هر گونه پهپاد یا Remote ID را در ثبت نام خود وارد کنید. اگر تیغه های محافظ داشته باشید می توانید پهپادهای کوچک (زیر 0.55 پوند) بر روی افراد پرواز دهید، اما نمی توانید پرواز مداوم را روی فضاهای باز انجام دهید مگر اینکه قوانین Remote ID را رعایت کنید.
قوانین مربوط به سایر هواپیماهای بدون سرنشین سنگین تر، از نظر عملیاتی و عملکردی از جمله محدودیت در میزان نیرویی که در هنگام سقوط تحمیل می کنند، سخت تر هستند. پهپادهای دسته 3 (آنهایی که بیش از 25 فوت پوند انرژی ندارند) نمی توانند بدون در نظر گرفتن شناسه از راه دور بر روی مجموعه ها و بر فراز افراد پرواز کنند مگر اینکه در منطقه ای محدود باشند و از پروازهای احتمالی هواپیماهای بدون سرنشین دیگر اطلاع داشته باشند. پهپادهای رده 4 و  بالاتر از این حد به گواهینامه های قابلیت پرواز، نگهداری و بازرسی نیاز دارند.
با این وجود تایم تنفس هم وجود دارد. سازندگان پهپاد باید از 16 سپتامبر 2022 الزامات Remote ID را رعایت کنند، در حالی که همه خلبانان باید 16 سال سپتامبر 2023 یک سال بعد شرایط شناسایی Remote ID (یا پرواز در محدودیت ها) را داشته باشند.
قوانین نهایی همه را راضی نخواهد کرد. شرکت تحویل پهپاد Alphabet در مورد حفظ حریم خصوصی نگران است و خاطرنشان می کند که شناسه های از راه دور پخش شده می تواند به مردم اجازه دهد اطلاعات حساس مانند آدرس خانه را استنباط کنند. وینگ همچنین نگران بود که این قوانین می توانند ایجاد سیستم های کنترل ترافیک هواپیماهای بدون سرنشین را دشوار کنند. هنوز هم، تغییرات در حال انجام هستند – و حداقل تاریخ های اعلام شده به همه کمک می کنند تا مراحل بعدی خود را برنامه ریزی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *