فروش صندلی خالی پرواز Blue Origin به قیمت 28 میلیون دلار

به نظر می رسد شخصی بسیار مایل به ملحق شدن به جف و مارک بزوس در اولین پرواز توریستی به فضا در تاریخ است. پرواز Blue Origin روز 20 جولای رخ خواهد داد و شخصی حاضر به پرداخت مبلغ هنگفتی برای پیوستن به این پرواز شده است.

Blue Origin نام این خریدار را همچنان فاش نکرده است، اما به گفته این کمپانی 7600 نفر از بیش از 100 کشور مختلف جهان برای این پرواز اعلام آمادگی کرده اند و در نهایت طی یک حراج صندلی خالی این پرواز به قیمت 28 میلیون دلار به فروش رفته است. همچنین به گفته Blue Origin تمام این مبلغ به باشگاه STEM کمپانی اهدا خواهد شد که هدف آن ایجاد فرصت های آموزشی در زمینه های دانش، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات است.

فروش سریع و گران قیمت این صندلی دور از انتظار نبود، با توجه به اینکه این پرواز به زودی اتفاق خواهد افتاد و یک بزرگترین مدیران اجرایی تکنولوژی جهان در آن شرکت دارد. از طرفی این حراج یک موفقیت بزرگ برای Blue Origin نیز محسوب می شود، زیرا از اسپیس اکس و ویرجین گالاکتیک (Virgin Galactic) در اجرای پرواز فضایی تورسیتی جلو بزند. دو کمپانی نام برده شده تا اوایل سال 2022 پرواز توریستی را در لیست برنامه های خود ندارند. حال سوال اینجاست که آیا Blue Origin میتواند این پرواز ها را به طور مکرر ادامه دهد یا خیر.

کارگردان اسسینز کرید والهالا یوبیسافت را ترک کرده و به EA Motive می پیوندد
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

کشف هلال عظیمی از کهکشان ها به گستردگی 3.3 میلیارد سال نوری توسط ستاره شناسان

خواندن مطلب بعدی ←

بازی GodFall برای کنسول PS4 عرضه می شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *