عرضه بازی Dead Space Remake ممکن است تا پاییز 2022 طول بکشد

پس از چندین هفته شایعات، ماه گذشته  Electronic Arts  تایید کرد که بازسازی بازی Dead Space  برای پلتفرم های نسل جدید در حال انجام است. حال که این موضوع تایید شده، شایعات در مورد ساخت بازی متوقف نشده است.

باز سازی بازی Dead Space تاریخ عرضه دقیقی ندارد. اما به گفته GamesBeat که منبع اصلی شایعات ساخت بازی Dead Space بود، این بار اعلام کرده است که عرضه این بازی احتمالا تا پاییز 2022 طول خواهد کشید. به گفته این وبسایت این موضوع توسط یک منبع ناشناس که بر روی این پروژه کار می کند تایید شده است. متاسفانه پرس و جو از Electronic Arts نیز این موضوع را تایید نکرد و این کمپانی اعلام کرده است که تاریخ عرضه ای برای این بازی در نظر گرفته نشده است، که خود میتواند به نوعی تایید این موضوع محسوب شود.

اگر این شایعات صحت داشته باشد، جای تعجبی نیز ندارد، چرا که تیزر جدید پخش شده از این بازی طی رویداد زنده EA Play Live ،چیزی از گیم پلی بازی نشان نداد. این تیزر بسیار کوتاه با اطلاعات بسیار محدود بود. خبر خوش اینکه این منبع اضافه کرد که EA قصد دارد تا قبل از پایان سال اطالاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد. پس ممکن است طی رویداد The Game Awards در ماه دسامبر تریلر دیگری از این بازی عرضه شود.

به هر حال طرفداران سری بازی Dead Space باید مدت زمان طولانی را منتظر باشند. به خصوص اگر شایعات جدید نیز حقیقت داشته باشد و در این صورت باید بیش از یک سال در انتظار نشست البته برای طرفداران این بازی امری عادی است، چرا که بازی Dead Space از سال 2013 کاملا رها شده است.

Dragon Age 4 یک تجربه کاملا تک نفره خواهد بود
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

Dyson Sphere می توانند اجازه دهند آگاهی انسان برای همیشه زنده بماند

خواندن مطلب بعدی ←

بقا، هدف استراتژیک جدید هوآوی پس از سقوط

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *