نسل دوم هدفون های AirPods Pro معرفی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سه سال پس از انتشار AirPods Pro توسط اپل، این شرکت در نهایت در مورد دومین مدل هدفون خود در رویداد سخت افزاری آیفون 2022 صحبت کرد.

گزارش‌های قبلی نشان می‌داد که AirPods Pro 2 تغییرات قابل‌توجهی در طراحی نخواهد داشت و بیشتر تغییرات مربوط به سخت افزار داخلی است. اما یک به روز رسانی بزرگ در نمای بیرونی هدفون های جدید وجود دارد: کنترل های لمسی که می‌توانید پخش صدا و میزان صدا را با حرکات انگشت روی پایه‌های AirPods Pro کنترل کنید.

9c2006d0 2ee0 11ed be3d 07ed7ed7add7 - نسل دوم هدفون های AirPods Pro معرفی شد

این هدفون ها توسط یک تراشه جدید به نام H2 راه اندازی شده اند. اپل ادعا می کند که این تراشه به AirPods Pro کمک می کند تا دو برابر نویز را نسبت به مدل قبلی حذف کند. همچنین می توانید انتظار یک حالت شفافیت ارتقا یافته از این هدفون های جدید داشته باشید.

همچنین یک درایور جدید برای این محصول طراحی شده است که می تواند به بهبود کیفیت صدا کمک کند، و پشتیبانی از Spatial Audio و ردیابی حرکت سر کاربر به صورت  پویا از قابلیت های آن است.کاربران میتوانند با استفاده از دوربین گوشی یک پروفایل Spatial سفارشی سازی شده برای هدفون های خود تهیه کنند.

9c197720 2ee0 11ed bbf0 a78b35339a53 - نسل دوم هدفون های AirPods Pro معرفی شد

اپل در مورد میزان شارژ دهی AirPods Pro 2 میگوید، که این هدفون ها با یک بار شارژ با فعال بودن قابلیت حذف نویز تا 6 ساعت یا در صورت استفاده از قابلیت Spatial Audio تا  5.5 ساعت قابل استفاده خواهد بود.

اپل ادعا کرد که AirPods Pro اصلی قادر بود تنها 4.5 ساعت پخش را با فعال کردن قابلیت ANC ارائه دهد، بنابراین مدل جدید تا 33 درصد پیشرفت داشته است. در عین حال،استفاده از کیس شارژ هدفون ها، تا 30 ساعت زمان گوش دادن و شارژ دهی به کاربر ارائه می دهد که پشیرفت بسیار چشم گیری (از 6 ساعت) داشته است.

9c2006d1 2ee0 11ed beef 68b4364b32d0 - نسل دوم هدفون های AirPods Pro معرفی شد

مصرف کنندگان می‌توانند قاب شارژ جدید را با یک شارژر Apple Watch، یک کابل لایتنینگ، MagSafe و یا شارژر Qi شارژ کنند. متاسفانه از USB های استاندارد خبری نیست.

این بار، هر هدفون AirPods Pro با استفاده از قابلیت Find My صدایی تولید می کند که در صورت گم شدن هر کدام از آن ها پیدا کردن آن راحت تر شود. قاب شارژ جدید این هدفون ها نیز دارای یک اسپیکر است که در صورت گم شدن آن قابل استفاده است.

این هدفون ها تا دو روز دیگر با قیمت 249 دلار قابل سفارش خواهند بود و ارسال آن ها از روز 1 مهر آغاز می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *